The Wolf Among Us 2, Telltale Games, Podívejte se na nové obrázky z The Wolf Among Us 2

Podívejte se na nové obrázky z The Wolf Among Us 2

Vývojáři nemají pro hráče žádné další detaily. Hra ale vzniká a snad letos dorazí

Zdroj: Telltale Games
19. 4. 2024

Pokračování oblíbené adventury The Wolf Among Us se nerodí zrovna lehce. Původně byla druhý díl oznámen už v roce 2017, kvůli problémům studia Telltale však byla aktuálně vznikající verze potvrzena až v roce 2019. Hráči se tehdy mohli podívat na první krátké video, ale museli teprve čekat na informaci ohledně vydání. K němu mělo dojít v roce 2023, ale vývojáři hru museli odložit s informací, že dřív než letos nevyjde. Studio se chtělo vyhnout přesčasům a příliš hektickému dokončování celého vývoje, takže nezbývalo, než tuhle informace akceptovat a zkrátka vyčkávat. Od té doby ale lidé z Telltale mlčeli, aby v průběhu včerejšího dne zčistajasna přispěchali s novou sadou obrázků. Nepřinesli sice žádné bližší informace o stavu vývoje, ale na odezvě je jasně vidět, že fanoušci jsou díky úspěchu prvního dílu ochotní čekat, dokud to bude nutné.

„Neozývali jsme se, protože máme plné ruce práce, abychom splnili všechny sliby spojené s The Wolf Among Us 2,“ uvedli vývojáři v krátkém příspěvku na komunitním blogu. Doplnili také, že nenesou žádné velké novinky, ale chtěli se s fanoušky podělit o několik obrázků z aktuálního buildu hry. Potvrzují také, že práce utěšeně pokračují a že se „gang z Fabletownu“ zase vrátí. Nic dalšího kromě poděkování už ale nepřinesli, takže zbývá pouze prostor k rychlé rekapitulaci a prozkoumávání čtveřice screenshotů výše.

Ačkoliv vše podstatné k The Wolf Among Us 2 naleznete v našem archivu, můžeme připomenout, že hra bude vycházet epizodicky, vezme nás do zimního New Yorku v roce 1980 a posune celý děj přibližně 6 měsíců od konce první série. Z Bigbyho se stane šerif, Sněhurka bude velet policii a opět nás čekají trochu naturalistické a přímočařejší verze pohádek pro dospělé. Vývojáři rovněž při opětovném oznámení hry potvrdili, že vsadili na Unreal Engine, ve kterém chtějí před vydáním první epizody dokončit kompletní obsah celé druhé řady. Jinak řečeno, ačkoliv hra skutečně bude vycházet epizodicky, neznamená to, že by vývojáři na dalších částech pracovali průběžně – vše má být hotovo dopředu, a to je patrně i důvod, proč ke slovu v loňském roce přišel zmiňovaný odklad.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru