Avowed, Microsoft, Obsidian omylem prozradil datum vydání Avowed

Obsidian omylem prozradil datum vydání Avowed

Informace se chvíli objevovala v popisu hry na oficiálních stránkách. K datu se nikdo nehlásí

Zdroj: Microsoft
10. 6. 2024
Název: Avowed Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 12. 11. 2024

Vývojáři ze studia Obsidian prezentovali během včerejší Xbox Games Showcase nový trailer z chystaného RPG Avowed. Zaměřili se v něm na příběh, ukázali další části hry, souboje a zaměřili se na jednoho z budoucích společníků – Giattu – který je odborníkem na energii duše. Trailer však v závěru nepřišel s očekávanou informací, kdy se hráči Avowed dočkají, což ale nakonec prozradili sami vývojáři omylem na svých oficiálních stránkách. V popisu Avowed v sekci projektů, na nichž Obsidian pracuje, krátkou chvíli svítilo datum 12. listopadu 2024, které však bylo obratem z popisu smazáno a vývojáři ani Microsoft se k tomuto incidentu žádným způsobem nehlásí.

„Několik posledních měsíců je všechno v Obisidan Entertainment hodně rychlé a vzrušující. Od té doby, kdy jsme se viděli na Xbox Developer Direct letos v lednu, jsme pilně pracovali na tom, abychom Avowed připravili k vydání 12. listopadu 2024. Dnes odhalujeme první příběhový trailer na Xbox Games Showcase,“ uvedli vývojáři ve včerejším updatu popisu hry. Upozornil na něj novinář Tom Warren, který ve svém příspěvku na Twitteru připomněl, že o listopadovém termínu mluvil na základě informací od svých zdrojů už v minulosti a chvíli se zdálo, že se oznámení data dočkáme bokem, mimo hlavní část Xbox Games Showcase.

Pouhých pět minut po zveřejnění Warrenova příspěvku však došlo ke změně a Warren pouze v odpovědi jednomu ze svých sledujících vysvětlil, že důvodem je zřejmě posun některých termínů u dalších her od Microsoftu, kvůli čemuž patrně nejsou lidé z Obsidianu nyní schopní stanovené datum potvrdit tímto způsobem. Dá se však očekávat, že někdy v průběhu podzimní sezóny Avowed konečně dorazí a budeme moci posoudit jeho kvality. Pokud vás zajímá víc, můžete mrknout do našeho archivu, naposledy jsme o hře psali na konci května v souvislosti s informací o přechodu na nejnovější verzi Unreal Enginu a možné pomoci ze strany vývojářů z The Coalition.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru