NPC už neokrádají mrtvé hráče ve Fallout 76

Bethesda zastavila digitální kapsáře. Kromě pomoci vaší mrtvole “vybrali” kapsy

Zdroj: Bethesda
30. 4. 2020
Název hry: Fallout 76 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 14. 11. 2018 Platformy: , , Žánr:

Vývojáři Bethesdy zareagovali na nedávno objevenou chybu, kvůli níž počítačem ovládaní parťáci z poslední velké expanze Wastelanders pro Fallout 76 v některých případech sebrali usmrceným hráčům jejich zbraň a munici. Sami ji pak začali používat a nebylo možné výbavu získat zpátky.

Komunitní manažer Bethesdy na oficiálním fóru informoval hráče, že autoři už uvolnili opravu, která popsaný problém řeší. Upřesnil, že šlo o raritní problém, kdy se NPC skutečně za určitých okolností mohli dostat k předmětům mrtvého hráče. Oprava byla aplikována, aniž by bylo nutné Fallout 76 vypínat.

Autoři naneštěstí nevysvětlili, jak přesně nakonec ke “krádeži” došlo a jakým způsobem se váš společník ve vybraných misích k vašemu inventáři dostal.

Bethesda bohužel neupřesnila, zda poškozeným hráčům nějak jejich ztrátu vynahradí. Autoři naneštěstí nevysvětlili ani to, jak přesně nakonec ke “krádeži” došlo a jakým způsobem se váš společník ve vybraných misích k vašemu inventáři dostal. Po respawnu v každém případě dotyčným hráčům zbraň z inventáře zmizela a objevila se “jakoby náhodou” v rukou parťáka, který ji odmítal vrátit.

Paradoxní bylo, že když si odmyslíte samotnou ztrátu, někteří hráči poukazovali na skutečnost, že se vlastně umělou inteligencí ovládané postavy zase chovají o chlub reálněji. Na poměry videohry ale bylo možná té reality až příliš.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru