Fallout 76, Bethesda Softworks, NPC už neokrádají mrtvé hráče ve Fallout 76

NPC už neokrádají mrtvé hráče ve Fallout 76

Bethesda zastavila digitální kapsáře. Kromě pomoci vaší mrtvole “vybrali” kapsy

Zdroj: Bethesda
30. 4. 2020
Název: Fallout 76 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 14. 11. 2018

Vývojáři Bethesdy zareagovali na nedávno objevenou chybu, kvůli níž počítačem ovládaní parťáci z poslední velké expanze Wastelanders pro Fallout 76 v některých případech sebrali usmrceným hráčům jejich zbraň a munici. Sami ji pak začali používat a nebylo možné výbavu získat zpátky.

Komunitní manažer Bethesdy na oficiálním fóru informoval hráče, že autoři už uvolnili opravu, která popsaný problém řeší. Upřesnil, že šlo o raritní problém, kdy se NPC skutečně za určitých okolností mohli dostat k předmětům mrtvého hráče. Oprava byla aplikována, aniž by bylo nutné Fallout 76 vypínat.

Autoři naneštěstí nevysvětlili, jak přesně nakonec ke “krádeži” došlo a jakým způsobem se váš společník ve vybraných misích k vašemu inventáři dostal.

Bethesda bohužel neupřesnila, zda poškozeným hráčům nějak jejich ztrátu vynahradí. Autoři naneštěstí nevysvětlili ani to, jak přesně nakonec ke “krádeži” došlo a jakým způsobem se váš společník ve vybraných misích k vašemu inventáři dostal. Po respawnu v každém případě dotyčným hráčům zbraň z inventáře zmizela a objevila se “jakoby náhodou” v rukou parťáka, který ji odmítal vrátit.

Paradoxní bylo, že když si odmyslíte samotnou ztrátu, někteří hráči poukazovali na skutečnost, že se vlastně umělou inteligencí ovládané postavy zase chovají o chlub reálněji. Na poměry videohry ale bylo možná té reality až příliš.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru