Double Dragon Revive, Arc System Works, Nový Double Dragon Revive v prvním videu

Nový Double Dragon Revive v prvním videu

Ve středu avizovaná hra se blíže představuje a láká na směs nostalgie a moderního pojetí

Zdroj: Yuke’s
11. 7. 2024

Ve středu jsme vám přinesli první stručnou zprávu o novém dílu série Double Dragon. V tu chvíli jsme měli k dispozici jen pár úplně základních údajů. Že pokračování vyjde příští rok, bude ve 3D, vrátí se v něm oblíbené postavy a společnost Arc System Works jej plánuje pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Serie.

Na další várku podrobností jsme ale nemuseli čekat dlouho. A navíc jsme se dočkali rovnou prvního traileru. Má necelou minutu a začíná nostalgickou vzpomínkou na originál z roku 1987. Velmi rychle se ale přesuneme do současnosti. Nová hra se jmenuje Double Dragon Revive a skutečně vyjde už příští rok na zmíněné platformy. Pohání ji Unreal Engine a grafiku už samozřejmě můžete omrknout v upoutávce.

Samotní autoři lákají na moderní vizuální zpracování, které představí hrdiny zlaté éry automatů ve 3D. Vrátí se ale i jejich nepřátelé. Ve smyslu náplně nás však snad čeká tradiční chodička-mlátička. Tým slibuje jednoduchou a intuitivní hratelnost s lehce modernizovaným ovládáním. Pokračování má být vedle veteránů přístupnější také nováčkům.

To ovšem neznamená, že bude hra snadná. Nelze se spoléhat podle autorů na drcení jediného tlačítka a je třeba se během hry přizpůsobovat situaci. Musíme se rovněž naučit, jak fungují naši nepřátelé, abychom se jim dokázali postavit. V boji samozřejmě uplatníme různé zbraně roztroušené po úrovních a můžeme také využít prostředí v náš prospěch.

Double Dragon Revive už má spuštěný oficiální web i profily na Steamu nebo PS Storu. O moc víc toho tu ale zatím nenajdete. Hru vydává společnost Arc System Works, ale vyvíjí ji studio Yuke’s.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru