Double Dragon Revive, Arc System Works, Série Double Dragon se vrací

Série Double Dragon se vrací

Pamětníci mohou začít vyhlížet novou hru. Tentokrát bude ve 3D

Zdroj: Arc System Works
10. 7. 2024

Retro je v posledních letech v kurzu, a tak se vrací řada starších slavných značek. Společnost Arc System Works oznámila novou hru ze série Double Dragon, tentokrát ve 3D. Míří na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series a odhalena byla v posledním čísle časopisu Weekly Famitsu (via Gematsu).

Novinka by měla věrně zachytit klasickou atmosféru, ale nabídnout moderní ovládání nebo možnost upravit obtížnost podle vlastních schopností. Vrátí se Jimmy Lee, Billy Lee, Roper, Abobo a další postavy. Hra by měla vyjít v příštím roce, ale přesnější termín neznáme. Ostatně nevíme o ní ani nic dalšího.

Nejde přitom o jediný nový příspěvek do této značky. Loni v červenci se fanoušci dočkali hry Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons. A v roce 2017 poslali Arc System Works na trh Double Dragon IV. Série Double Dragon debutovala v roce 1987. Kromě her se rozrostla také o komiksy, animovaný seriál a film z roku 1994. Jednu z hlavních rolí v něm hrál Robert Patrick. U nás byl uveden do distribuce pod názvem Dvojitý drak a má samozřejmě strašnou pověst.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru