The Callisto Protocol, Krafton, Nové obrázky lákají na podrobnosti o The Callisto Protocol

Nové obrázky lákají na podrobnosti o The Callisto Protocol

Má vyjít ještě letos a podle vydavatele je to AAAA hra. Tento týden nás čeká informační nálož

Zdroj: Striking Distance Studios
23. 5. 2022
Název: The Callisto Protocol Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , , Datum vydání: 2. 12. 2022

Tento týden se mají fanoušci hororů konečně dozvědět nové informace o hře The Callisto Protocol od týmu Striking Distance Studios a Glena Schofielda, který pomohl vytvořit slavný Dead Space. Magazín Game Informer už nás láká na svůj obsáhlý materiál, jehož části se objeví i ve speciálním rozcestníku na webu. The Callisto Protocol je debut studia Striking Distance, ale jednoznačně jde o duchovního nástupce sci-fi hororové série od týmu Visceral Games.

Game Informer láká na nové záběry a víc se zjevně dozvíme také o hlavním hrdinovi. Tím je Jacob Lee, který je uvězněn na druhém největším Jupiterově měsíci Callisto. Redaktor Andrew Reiner z Game Informeru naznačil, že gameplay je děsivý a intenzivní. Víc ale zatím neprozradil. A společně s náznaky informací, které teprve přijdou, se začaly internetem toulat rovněž nové obrázky, které nenechávají nikoho na pochybách – remake Dead Space od EA Motive bude mít tvrdou konkurenci. A navíc zatím stále platí, že The Callisto Protocol na Unreal Enginu 5 by měl vyjít ještě letos.

Krafton: Vyjde v druhé půlce roku

Ale novinky k nám neproudí jen z náznaků Game Infomeru. Krafton, který vlastní studio Striking Distance a vydává hru, ve svých posledních informacích pro investory říká, že titul vyjde v druhé půlce letošního roku, a nazývá jej AAAA hrou. Takhle velkolepě o některých svých největších hrách zatím mluvil jen Ubisoft a Microsoft.

Na novinky o hře už nějakou dobu na svém Twitteru láká také samotný Glen Schofield. První velké podrobnosti prý můžeme očekávat v úterý. Také v tomto případě je pravděpodobné, že nový horor Glena Schofielda se objeví na některé z nadcházejících akcí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru