Nová hra od Amy Hennig bude jako Uncharted

Staré přirovnání se vrací. Pokud jste hráli moje předchozí hry, znáte mé DNA, říká autorka

Zdroj: Marvel
12. 9. 2022

Zlatým hřebem prezentace Disney & Marvel Showcase, která se uskutečnila minulý pátek, mělo být odhalení nové hry od Amy Hennig a jejího studia Skydance New Media. Už dlouhou dobu se spekulovalo, co by to mohlo být a nápady byly opravdu divoké. Ant-Man, Daredevil, Fantastická čtyřka a nakonec Kapitán America a Black Panther. Poslední z nápadů je nakonec ten skutečný, i když k dvěma oblíbeným hrdinům ještě přibyl voják Gabriel Jones, Nanali coby královna Wakandy a hlavně zasazení do druhé světové války. Bohužel, o hře jako takové toho nevíme mnoho a jisté zklamání s sebou nese i skutečnost, že neznáme ani název. Amy Hennig to přesto nebránilo odpovídat na dotazy fanoušků a přeci jen mezi ně něco málo pustila. K hrdinům například to, že Kapitánovi bude v době hry 19 let a jeho společníkem nebude T’Challa – tedy král Wakandy, kterého známe z posledních filmů – ale jeho dědeček Azzuri. K zasazení pak to, že ony dva světy neznamenají dvě časové roviny, ale Wakandu a zbytek světa zmítající se ve válce.

Informaci o tom, jak by mohla novinka vypadat, přináší magazín PlayStation Lifestyle, který vycházel z diskuze s Amy Hennig na D23 expu. Přítomné zajímalo, jak bude její nový titul ukotven v žánru akčních adventur, případně jaké shodné prvky může s ohledem na její předchozí tvorbu přinést. „Podívejte, pokud jste hráli mé předchozí hry, nebudete daleko od správných představ. Sama jako hráčka i jako tvůrce her ráda hraji akční adventury,“ řekla Hennig. Zopakovala pak, že každý, kdo hrál její hry – namátkou tedy tituly jako Legacy of Kain, Jak 3 nebo sérii Uncharted – bude prý znát její DNA. „Děláme ale některé věci trochu jinak. Pilíře našeho projektu, jak se dalo očekávat, jsou příběh a postavy,“ dodala autorka chystané novinky.

Hráčům chce předat hluboké filmové a na detaily velmi bohaté zážitky a na tomto poli prý ve Skydance New Media dělají věci, které jsme ještě neviděli. Co přesně to bude, zatím těžko odhadovat, faktem ovšem je, že první trailer ani nedává příliš prostoru k úvahám a spekulacím. Ano, pohybujeme se ve Paříži, vše odkazuje na souboj s Hydrou, pravděpodobně se bude příběh odehrávat ve dvou časových rovinách, ale to je… To je tak nějak všechno, nepočítáme-li například příslib epizodické struktury, která ovšem neznamená epizodické vydávání. Kdy hra dorazí, na jaké platformy, jak bude dlouhá, jaké další známé postavy se v ní mihnou nebo zda je naše domněnka o dvou časových linkách skutečná, to vše zřejmě odhalí vývojáři až později. Ani další prezentace ovšem žádný termín možného vysílání bohužel nemá.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru