Marvel 1943: Rise of Hydra Game, Marvel Games, Nová hra Amy Hennig se údajně jmenuje Marvel 1943

Nová hra Amy Hennig se údajně jmenuje Marvel 1943

Název nepojmenovaného titulu s Black Pantherem a Kapitánem Amerikou zveřejnil insider

Zdroj: Marvel
16. 3. 2024

Totožnost superhrdinského titulu s licencí Marvelu od Amy Henning a jejího studia Skydance New Media byla s velkou slávou po dlouhých spekulacích odhalena v září 2022 během prezentace Disney & Marvel Game Showcase. Ačkoli jsme se dozvěděli, že jejími hrdiny jsou Black Panther a Captain America a něco málo o zápletce, na samotný název ovšem nedošlo. Od té doby jsme se nic nového nedozvěděli a o hře stále můžeme mluvit jen jako o „dosud nepojmenovaném titulu“, ale insider Kurakasis to už vidí jinak. Podle něj hra nese název Marvel 1943: Rise of Hydra.

Z představení hry víme, že je děj zasazen do období druhé světové války, přičemž se podíváme do Paříže společně se Stevem Rogersem alias Kapitánem a Gabrielem Jonesem, jenž byl později potvrzen jako další postava. Oproti tomu Black Panthera (v této době jím samozřejmě není T’Challa známý filmovým fanouškům, nýbrž jeho děd Azzuri) doplňuje vůdkyně wakandské špionážní sítě Nanali, přičemž se zdá, že inspirací příběhu může být komiks Captain America/Black Panther: Flags of Our Fathers. Společně se pak za druhé světové války postaví silám Hydry, přičemž všechny postavy můžeme společně vidět s Wakandou i Paříží v pozadí.

Údajný název by tak každopádně odpovídal zasazení a motivu hry, zároveň jde však podle některých názorů o nevhodnou a nepříliš padnoucí či „údernou“ volbu. Pokud se však název Marvel 1943: Rise of Hydra ukáže jako pravdivý, konkrétně by to odhalovalo i zasazení do roku 1943, moc Hydry je pak samozřejmě dána už představenou premisou. Co se týče samotné hratelnosti, sama Hennig už dříve v rozhovoru uvedla, že pokud hráči znají její tvorbu, zejména pak Uncharted, pak zhruba vědí, co mají od hry očekávat.

O insiderovi s přezdívkou Kurakasis zde nepíše poprvé, jelikož v minulosti přišel s řadou pravdivých informací, které měl podložené. Často se například věnuje shromažďování informací, registracím značek či informacím z profilů vývojářů – tímto způsobem dopředu informoval například o názvu hry s Indianem Jonesem či Dawnwalker: Origins. Informoval ale také o novém Metru pro VR nebo před oznámením odhalil Sonic X Shadow Generations a dalších. Tentokrát však pouze zveřejnil název společně s již známým obrázkem a nijak blíže nerozebíral, jak se k této informaci dostal. Vzhledem k jeho dosavadní spolehlivosti a důvěryhodnosti však stojí tento údajný název za pozornost. Snad se ovšem po dlouhé době o hře dozvíme i něco dalšího z oficiálních zdrojů.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru