Na The Game Awards se může představit Dishonored 3

Na The Game Awards se může představit Dishonored 3

Dva různí insideři poukazují na novinku od studia Arkane. Zapadá do dřívějšího úniku

Zdroj: Arkane
6. 12. 2023

Jako by tenhle týden nebyl už tak dost šílený díky GTA, čeká nás ještě TGA, tedy The Game Awards. A jako každý rok se pochopitelně čile spekuluje, co nás na akci může čekat. Spíš než na zbožná přání teď ale raději zaměřme svou pozornost na důvěryhodné náznaky a zákulisní zprávy. Insider NateTheHate naznačil, že na akci bude oznámena nová hra od Arkane Studios, konkrétně od týmu, který sídlí ve francouzském Lyonu a na svědomí má Dishonored a Deathloop. Prey a Redfall dělal tým v Austinu.

Aby toho nebylo málo na tweet Idle Slotha, který sdílel výše uvedenou informaci s tím, že nevíme, zda půjde o Dishonored 3, Deathloop 2, nebo Prey 2, reagoval známý Brad Sams. V jeho odpovědi je jen emoji šermíře (🤺). Stojí za zmínku, že Sams v minulosti odhalil Xbox Series S ještě před jeho oficiálním oznámení a lákal na datum vydání Redfallu rovněž od Arkane a Bethesdy.

Jako by to samo o sobě nestačilo, stojí za připomenutí, že zmínka o Dishonored 3 se objevila už v seznamu chystaných titulů od Bethesdy v rámci soudních dokumentů ke sporu Microsoftu a FTC. Předpokládá se, že hra je ve vývoji minimálně od roku 2020. Vyjít by mohla v roce 2024, nebo 2025.

S jistotou víme, že by se na akci mělo objevit něco od Segy. Důležité oznámení na TGA slibuje také Microsoft. A znovu v akci spatříme například Prince of Persia: The Lost Crown.

Přenos The Game Awards připadá na naši noc ze čtvrtka na pátek.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru