Na Summer Game Festu se objeví Slitterhead a snad i Borderlands

Na SGF se objeví Slitterhead a snad i Borderlands

Na jaké další tituly by mělo dojít během nadcházející velké prezentace Geoffa Keighleyho

Zdroj: Bokeh Game Studios
6. 6. 2024

Krátce před Summer Game Festem se přirozeně dál množí zprávy o tom, co na akci uvidíme. Ať už se jedná o oficiální pozvánky, anebo zákulisní informace. V minulých dnech jsme vás už o lecčems informovali, teď tu máme další várku.

Slitterhead

Sám pořadatel a moderátor akce Geoff Keighley upozornil, že na Summer Game Festu uvidíme první gameplay z hororové akce Slitterhead, na které pracuje původní autor Silent Hillu Keiičiro Tojama se studiem Bokeh. Projektu jsme se opakovaně věnovali a víc informací o něm najdete v našich starších článcích.

Blumhouse Games

Na Summer Game Festu bychom se rovněž měli dozvědět něco o novém hororovém herním labelu Blumhouse Games známé filmové společnosti.

Eyes Out

Na Summer Game Festu by se rovněž mohla ukázat první hra od studia Eyes Out. O něm jsme psali v srpnu 2021 s tím, že ho založili hlavní autor Spec Ops: The Line Cory Davis a kytarista Robin Finck působící třeba v kapelách Nine Inch Nails a Guns N‘ Roses. Dělají na nějakém kosmickém hororu. Twitter studia teď po letech nečinnosti zničehonic ožil.

Borderlands 4

Zdá se také, že oním pokračováním milované značky od 2K, které má být představeno na SGF, bude nakonec Borderlands 4. Spekulovalo se rovněž o novém BioShocku, Civilizaci nebo Mafii. Sami jsme měli pár náznaků, že by se mohlo jednat právě o Mafii, ale už ve středečním souhrnu jsme vás informovali, že na ni to nakonec nevypadá. Insider Kurakasis a magazín Exputer teď ukazují na Borderlands. Ostatně vývoj nového dílu není tajemstvím. Zmíněn byl třeba ve chvíli, kdy Take-two kupovali studio Gearbox od Embraceru.

Už dříve jsme psali, že Summer Game Fest může přinést informace o novém DLC pro hru Alan Wake II.

Přenos na YouTube poběží letos ve 4K a 60 fps.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru