Call of Duty: Modern Warfare II (2022), Activision, Modern Warfare II se představuje v prvním teaseru

Modern Warfare II se představuje v prvním teaseru

Největší zbraní je tým, tvrdí video, o kterém se už spekulovalo. Hra se představí 8. června

Zdroj: Activision
2. 6. 2022
Název: Call of Duty: Modern Warfare II (2022) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2022

Activision spolu s vývojáři z Infinity Ward postupují přesně podle spekulací známých insiderů. Ti už v květnu předpovídali, že se fanoušci série Call of Duty dočkají 2. června prvního teaseru Modern Warfare II, a video skutečně přichází. O trochu dřív, než jsme předpokládali – původně jsme jej spojovali až s noční akcí State of Play – ale to už na celé věci nic nemění. Pokud se chcete nechat trochu navnadit na výbušnou atmosféru pokračování Modern War z roku 2019, zakousněte se do minutového CGI klipu představujícího údernou jednotku Task Force 141.

V transportéru spolu sedí John Price, Kyle „Gaz“ Garrick, John „Soap“ MacTavish, příslušník Mexických speciálních sil Alejandro Vargas a samozřejmě i Simon „Ghost“ Riley se svou typickou maskou. Kam pánové jedou, proč jsou v takovém klidu, i když na jejich vůz střílí nepřítel, a do jakého boje se na konci na povel Vargase pustí, zatím oficiálně vývojáři nic neřekli. Součástí videa je ale také příslib, že plnohodnotné představení hry proběhne 8. června v 19 hodin místního času, takže si budeme moci začít odškrtávat všechny uniklé informace od Toma Hendersona a dalších.

Připomínáme, že Modern Warfare II vychází už 28. října pro PC a obě generace konzolí Xboxu a PlayStationu s tím, že by se hra měla odehrávat v Jižní Americe. Téma boje proti drogovým kartelům se začalo na základě spekulací probírat už v loňském roce a zatím mu všechno nasvědčuje. Spolehlivě lze brát také informace o Warzone 2, na kterém rovněž pracují lidé z Infinity Ward a měli by s ním přijít několik měsíců po vydání hry. Více o Modern Warfare II, i když většinou na úrovni spekulací, najdete v našem obsáhlém zpravodajství.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru