Call of Duty: Modern Warfare II (2022), Activision, Další Call of Duty může být pokračování Modern Warfare

Další Call of Duty může být pokračování Modern Warfare

V kampani prý budeme bojovat v roli amerických vojáků s kolumbijskými drogovými kartely

Zdroj: Paramount Pictures
16. 9. 2021
Název: Call of Duty: Modern Warfare II (2022) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2022

Zatímco my teprve vyhlížíme letošní Call of Duty: Vanguard, začíná se pomalu spekulovat o Call of Duty pro rok 2022. Insider Tom Henderson naznačil, že kódové označení pro nový projekt může být Project Cortez a že by se mělo jednat o pokračování Modern Warfare z roku 2019. Není navíc sám, kdo to tvrdí. Z vlastních zdrojů informaci zaslechl i magazín Video Games Chronicle.

Project Cortez se přitom objevil také v uniklém seznamu her pro cloudovou streamovací službu GeForce Now a vývojáři mají být Infinity Ward. Podle lidí obeznámených s plány Activisionu má titul nabídnout kampaň s americkými zvláštními jednotkami, které bojují proti kolumbijský drogovým kartelům.

Infinity Ward jsou na řadě

VGC upozorňuje, že to připomíná zápletku filmu Jasné nebezpečí z roku 1994 (podle knihy Toma Clancyho), kde Harrison Ford bojuje s kolumbijskými drogovými kartely a objevuje se tu postava plukovníka Felixe Corteze. Odtud právě může pocházet kódové označení Project Cortez.

Vývoj Black Ops Cold War vedlo studio Treyarch a pomáhal mu především Raven. Call of Duty: Vanguard mají zase primárně na starost Sledgehammer Games, takže by dávalo smysl, že se po této “pauze” opět ujme díla tým Infinity Ward. I když přirozeně s jednotlivými hrami pomáhají i podle Activisionu v podstatě všechna studia.

Vzhledem k tomu, že spekulovaná hra by byla pokračováním rebootu, je otázkou, zda by se ještě nějak držela původního Modern Warfare 2 z roku 2009, anebo se mu zcela vzdálila a vyprávěla už svůj vlastní unikátní příběh.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru