Mortal Kombat 1, Warner Bros. Interactive Entertainment, MK1: další postavy, HW nároky i prodeje série

MK1: další postavy, HW nároky i prodeje série

Známí hrdinové budou mít úplně jiné role a vztahy. Série v prodejích překonala své rivaly

Zdroj: WB Games
22. 5. 2023
Název: Mortal Kombat 1 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 19. 9. 2023

Minulý týden byl oficiálně představen nový Mortal Kombat 1, ale tím rozhodně informace o novince nekončí. Poslední dny byly štědré na další oficiální i neoficiální zprávy. Začneme tím druhým. O rozšiřujících postavách pro novou bojovku se na základě nejrůznějších úniků spekulovalo ještě před jejím formálním představením. A teď téma přišlo znovu na přetřes a opět díky úniku.

Prostřednictvím italského Amazonu se fanoušci dozvěděli identitu prvních šesti chystaných hratelných postav, které dorazí v DLC. Jsou jimi Quan Chi, Omni Man, Ermac, Takeda, Peacemaker a Homelander. Jména posledních dvou se přitom objevila už v dřívějších únicích. Amazon také prozradil, že prvními Kameo Fighters, kteří mají hráči nějak pomáhat v soubojích, budou Johnny Cage, Tremor, Khameleon, Mavado a Ferra.

Společně se spuštěním předobjednávek rovněž vývojáři zveřejnili hardwarové nároky PC verze. Prozkoumat je můžete níže. Hra se spokojí jen s 8 GB RAM, ale řekne si na druhé straně o rovných 100 GB na vašem disku. Stojí za připomenutí, že PC verze nevzniká přímo v NetherRealm Studios (ti dělají verzi pro PS5 a Xbox Series), ale pracuje na ní tým QLOC.

Zdroj: Steam

Podle Eda Boona se v příběhu dozvíme víc o původu známých postav. Nejde o pokračování MK11, ale začátek nového vesmíru, postavy proto mohou mít úplně jiné role a vztahy v této časové linii. Autor série také zdůrazňuje, že jde o reboot a nikoli remake. Je to prostě úplně nový začátek.

A konečně úplným závěrem stojí za pozornost i prodejnost celé série. V tomto ohledu Mortal Kombat překonal konkurenci a s 80 miliony kopií je úspěšnější než Super Smash Bros., Tekken, Street Fighter i další známé značky.

Další podrobnosti o nové hře najdete v našem archivu.

Zdroj: DeekeTweak

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru