Mortal Kombat 1, Warner Bros. Interactive Entertainment, Podívejte se na první video k Mortal Kombat 1

Podívejte se na první video k Mortal Kombat 1

Vesmír Mortal Kombatu se znovu zrodí už letos v září. Trailer nešetří brutalitou

Zdroj: WB Games
18. 5. 2023
Název: Mortal Kombat 1 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 19. 9. 2023

Krev zase poteče proudem, kosti budou praskat, vnitřnosti čvachtat a páteře opouštět těla. Byl oficiálně představen Mortal Kombat 1, který vyjde letos 19. září. Znovuzrozený vesmír Mortal Kombatu dorazí na PC, PlayStation 5, Xbox Series a překvapivě i Switch. Dlouho spekulovaný nový díl představila první upoutávka a kromě hrdinů jako Liu Kang, Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kung Lao, Kitana, Mileena, Shang Tsung nebo Johnny Cage vývojáři lákají také na takzvané Kameo Fighters, tedy další hostující postavy, o nichž se v posledních dnech rovněž opakovaně neoficiálně mluvilo. Navíc budou moci nějak pomáhat vaší postavě přímo během souboje.

Autoři obecně slibují novou éru ikonické série s novým soubojovým systémem, módy i fatalitami. Studio NetherRealm láká také na přepracované hrdiny. Verze pro PS5 a Xbox Series vzniká přímo v NetherRealm Studios, QLOC pracuje na PC verzi a Shiver Entertainment spolu se Saber Interactive mají na starost port pro Switch.

Základní verze bude stát 70 dolarů, prémiovka 110 dolarů a sběratelka přijde na 250 dolarů. Kdo si hru předobjedná, může se těšit, že dostane bonusovou hratelnou postavou, kterou je Shang Tsung. Hráči na PS5 a Xboxu Series budou mít navíc přístup do bety, která se uskuteční v srpnu. K prémiové a sběratelské edici se pak váže navíc dřívější přístup do hry, který začíná už 14. září. Předobjednávky se spustí zítra, tedy v pátek 19. května. Takzvaný Kombat Pack, který bude součástí prémiové verze, nabídne skin Johnnyho Cage, který má vypadat jako herec Jean-Claude Van Damme. Dostupný bude už při vydání. Garantuje také dřívější přístup k šesti dalším hratelným postavám, které přijdou po vydání a pěti Kameo Fighters.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru