Hi-Fi Rush, Bethesda Softworks, Recenze Hi-Fi Rush

Microsoft neuhlídal trailer PS5 verze Hi-Fi Rush

Po Grounded a Pentimentu už známe i jméno třetí hry, pak Microsoft oznámil všechny

Zdroj: Tango Gameworks
21. 2. 2024
Název: Hi-Fi Rush Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 25. 1. 2023

Společnost Nintendo dnes v průběhu svého Directu zaměřeného na hry od partnerů třetích stran potvrdila množící se spekulace, že prvními dvěma multiplatformními hrami od Microsoftu budou Grounded a Pentiment. Netrvalo pak příliš dlouho a odhadovaný seznam her opouštějících exkluzivní hájemství Xboxu, na kterém jsou i tituly Sea of Thieves a Hi-Fi Rush, má potvrzený i třetí bod. Právě hudbě podléhající hra od studia Tango Gameworks dorazí na PlayStation 5, a to už 18. března, jak podle španělské mutace Eurogameru omylem prozradilo tamější zastoupení Xboxu v nyní již znepřístupněném videu.

Aktualizace: Microsoft po úniku videa z Hi-Fi Rush nakonec oficiálně potvrdil, že informace platí a dodal, že spekulace souhlasí i v případě hry Sea of Thieves. Dozvěděli jsme se také všechna data, takže Pentiment dorazí již zítra, a to vedle Switche i na PS4 a PS5. Hi-Fi Rush se chystá na PlayStation 5 19. března s tím, že předobjednávky by měly začít běžet v těchto chvílích. Grounded dorazí 16. dubna a vedle verze pro Switch se dočkají také hráči na PS4 a PS5. A nakonec Sea of Thieves, které nemíří na Switch, ale pouze na PS5, konkrétně 30. dubna s předobjednávkami startujícími zítra.

Pokračuje původní zpráva: Na oficiálním kanále španělského Xboxu na YouTube bylo podle Eurogameru omylem zveřejněno video, které se mělo objevit až v průběhu zítřka. Jde o trailer, který láká na PS5 verzi zmíněné hry Hi-Fi Rush s podtitulem Arcade Challenge. To naznačuje, že půjde o kompletní verzi, která zahrne stejnojmenný update s novými režimy BPM Rush a Power Up Tower Up, které dorazily v červenci loňského roku.

Že mělo video vyjít zítra, pak naznačuje informace o stratu předobjednávek, které je naplánované právě na 22. února. Vedle standardní edice má být k dispozici také balení Deluxe s dodatečnými kosmetickými předměty a dalším vybavením. Nyní už tedy zbývá jen potvrdit Sea of Thieves a mozaika bude kompletní.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru