The Dark Pictures: Man of Medan, Bandai Namco Entertainment, Man of Medan nečekaně dorazil na Switch

Man of Medan nečekaně dorazil na Switch

Nejedná se o cloudovou verzi. Ale běží v nestandardních 24 FPS

Zdroj: Supermassive Games
5. 5. 2023

Některá vydání dokáží člověka opravdu překvapit. Zničehonic tak dorazil na Switch první díl hororové série The Dark Pictures Anthology s podtitulem Man of Medan. Nejde přitom o cloudovou verzi, jak mě napadlo jako první, ale nativní port běžící skutečně na Switchi. I když běží jen ve 24 FPS, jak upozorňuje samotné Nintendo ve svém digitálním obchodě. Zde se hra prodává za 20 dolarů.

Kromě základní hry obsahuje verze pro Switch i režim Curator’s Cut a ochuzena nezůstala ani o multiplayer. Zahrát si můžete ve dvou on-line, anebo až v pěti hráčích na jedné konzoli. Autoři navíc lákají na vylepšené prvky hratelnosti – nastavení obtížnosti, varování před quick-time eventy, lepší interface a interakce i širší možnosti přístupnosti. Rozšířena byla také kapitola Flooded včetně nových možných smrtí v této části.

Je tak vysoce pravděpodobné, že na Switch zamíří také další díly antologie z produkce britského studia Supermassive Games. Celá série dnes kromě Man of Medan čítá ještě hry Little Hope, House of Ashes a The Devil in Me. Na PS VR2 vyšel spin-off Switchback VR a v přípravě je další regulérní epizoda s podtitulem Directive 8020.

Man of Medan debutoval v roce 2019 a z naší recenze si odnesl známku 7/10.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru