Kingdom Come: Deliverance II

Kingdom Come: Deliverance II bude mít český dabing

Je to oficiální, Jindřich ze Skalice a další budou mluvit svojí mateřštinou od prvního dne

18. 4. 2024

Před malou chvílí byla oznámena a se vším všudy představena hra Kingdom Come: Deliverance II od Warhorse Studios. Vývojáři v čele s Danem Vávrou a představiteli hlavních rolí Tomem McKayem a Lukem Dalem ukázali, na co se můžeme ještě letos v pokračování oceňovaného velkolepého českého RPG těšit, ale ze strany českých fanoušků se pochopitelně nabízela otázka ohledně češtiny. Bude dabing? Nyní již můžeme potvrdit, že český dabing ve hře skutečně bude!

První Kingdom Come: Deliverance vyšlo v roce 2018 a ačkoli vývojáři opakovaně říkali, že by si český dabing moc přáli, nakonec na něj bohužel nedošlo. Nakonec se o něj museli postarat fanoušci, dabing se ovšem stal oficiální součástí hry na PC a na Switchi. Okamžitě po skončení prezentace se českým internetem začala šířit zpráva o tom, že v případě druhého dílu tomu bude jinak a že český dabing tentokrát bude. Tuto informaci původně vývojáři ještě nechtěli oznamovat, proto bylo otázkou, odkud se nakonec zjevila. Nakonec se ukázalo, že přítomnost českého dabingu oficiálně potvrdil přímo český distributor Playman: „Kingdom Come: Deliverance II vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X v průběhu tohoto roku, a to nejen v českém rozhraní, ale i s českým dabingem!“

Oznámení hry jsme sledovali společně, nad rámec odhalení jsme pro vás navíc připravili reportáž, v rámci níž jsme vyzpovídali vývojáře hry.

Nahlásit chybu v článku

17

Napsat komentář

Další články
Nahoru