Silent Hill 2 (remake), Konami, Herec mohl prozradit termín Silent Hillu 2

Herec mohl prozradit termín Silent Hillu 2

Remaku už se podle něj letos nedočkáme. Stále čekáme na avizovaný nový trailer

Zdroj: Konami
29. 6. 2023
Název: Silent Hill 2 (remake) Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: ,

Jak to není zrovna váš problém, člověka tak trochu škodolibě „potěší“, když někdo prokecne nějak úzkostlivě střežené tajemství. Třeba nejrůznějším hercům, hudebníkům nebo sportovcům se to v souvislosti s videohrami daří poměrně často. Ačkoli na oficiální oznámení data vydání remaku Silent Hillu 2 od Bloober Teamu a Konami stále čekáme, v posledních hodinách se hodně skloňuje začátek roku 2024. Důvodem je skutečnost, že na toto období ukázal herec Luke Roberts, který propůjčil svůj hlas hlavnímu hrdinovi Jamesi Sutherlandovi. Jeden z fanoušků se ho jednoduše zeptal, kdy hra vyjde, a Roberts bezelstně odpověděl, že podle něj začátkem příštího roku.

I když bychom si nepochybně přáli, aby Silent Hill 2 rozšířil už tak našlapané řady podzimních blockbusterů, zdá se nepravděpodobné, že se jej ještě letos dočkáme. Jinak by už pravděpodobně běžela marketingová kampaň. Hororový insider Dusk Golem v poslední době spíš mlčí. Nedávno nás lákal, že se brzy dočkáme dalších trailerů na hry z této série, ale zatím jsme viděli “jen” Silent Hill: Ascension. Dusk Golem na adresu remaku dvojky před pár dny na Twitteru napsal, že je ohledně projektu docela optimistický.

Na druhé straně ale dodává, že musí překonat několik obrovských překážek a že si upřímně nemyslí, že existuje nějaká remake Silent Hillu 2, který by dokázal univerzálně potěšit úplně všechny. Nepřímo tím možná narážel na skutečnost, kterou nedávno zmiňoval i vývojář Sam Barlow podepsaný pod úspěšnými hrami jako Her Story, Telling Lies nebo Immortality. Ještě předtím vytvořil coby lead designér a scenárista dva horory ze série Silent Hill. Šlo o hry Silent Hill: Origins z roku 2007 a Silent Hill: Shattered Memories z roku 2009.

V březnu se nechal slyšet, že úkol udělat novou verzi Silent Hillu 2 kolegům z polského studia Bloober Team ani trochu nezávidí. Doslova tuhle snahu nazývá otráveným kalichem s tím, že přeje vývojářům hodně štěstí, protože sám by nevěděl, jak něco takového udělat, aniž byste hráče naštvali.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru