Grand Theft Auto VI, Rockstar Games, GTA VI mělo nabídnout víc hrdinů i víc měst

GTA VI mělo nabídnout víc hrdinů i víc měst

Původní vize byla ještě ambicióznější. Na zprávu Bloombergu navazuje Stephen Totilo

Zdroj: Rockstar Games
30. 7. 2022

Tento týden se hodně mluvilo o hře Grand Theft Auto VI. I my jsme na základě neoficiálních informací od Jasona Schreiera z Bloombergu referovali, že titul by měl nabídnout dvě hratelné postavy – ženu a muže. Že půjde dvojici ve stylu Bonnie a Clyde a že se vypravíme do fiktivní verze Miami, tedy pravděpodobně znovu do Vice City. Řeč byla ale také o tom, že původně měla být mapa ještě větší, nabídnout víc z Ameriky, a proto se bude po vydání titul rozrůstat nejen co do misí, ale také rozlohy. O něčem z toho se mluvilo už dřív, něco bylo nové. Rozhodně si ale informace získaly pochopitelnou pozornost, protože pocházely od známého člověka.

Na zprávu Jasona Schreiera, který se odvolával na své zákulisní zdroje, nyní navazuje další respektovaný a dobře informovaný novinář Stephen Totilo z magazínu Axios. I když je stručný, přidává další detail k tomu, že původní vize byla ještě mnohem ambicióznější a muselo se z ní ustoupit, protože vývoj pokračuje pomalu. Zdroj magazínu Axios tvrdí, že dříve byli v plánu čtyři hlavní hrdinové a ne jedno, ale hned tři města. Je ale možné, že postupným rozvojem titulu po vydání se k této ambici chce Rockstar vrátit.

I když nemáme k dispozici další podrobnosti, dává nám to představu, čím GTA VI mohlo být a čím se možná bude chtít stát. Navíc by se dalo říct, že to celkem obstojně zapadá do jiných zpráv, které k nám proudily na konto netrpělivě očekávaného pokračování v uplynulých letech. A jako už mnohokrát se potvrzuje, že ve všech těch spekulacích se často ukrývají i správné informace.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru