Black Panther (EA), Electronic Arts, EA a Marvel oznamují herního Black Panthera

EA a Marvel oznamují herního Black Panthera

Spekulace se potvrdily, v další singleplayerové akční adventuře zamíříme do Wakandy

Zdroj: EA
10. 7. 2023

Společnost Electronic Arts oficiálně oznámila vývoj další superhrdinské hry, tentokrát s Black Pantherem, čímž se potvrzují loňské spekulace. Na hře stejně jako na Iron Manovi pracují společně se společností Marvel a jedná se o další část společné dohody, o níž byla řeč právě už v souvislosti s Iron Manem. Ani v tomto případě ovšem zatím nemáme o podobě hry příliš informací. Bude se však jednat o singleplayer.

Na hře konkrétně pracuje studio Cliffhanger Games pod vedením Kevina Stephense, jenž dříve v Monolith Productions dohlížel na vývoj Middle-earth: Shadow of Mordor a Middle-earth: Shadow of War. Další vývojáři ze studia Cliffhanger se pak dříve podíleli na hrách jako God of War, Call of Duty nebo Halo. „Naším cílem je poskytnout fanouškům definitivní a autentický zážitek z Black Panthera a dát jim více možností a kontroly nad vypravováním, než mohli doposud zažít ve hře s důrazem na příběh,“ uvedl k oznámení Stephens. „Wakanda je pro superhrdiny bohatá a naším posláním je vytvořit epický svět pro hráče, kteří milují Black Panthera a chtějí stejně jako my prozkoumat svět Wakandy,“ doplnil.

Stephens rovněž slíbil, že si dávají záležet na detailech a autentičnosti, jelikož si to Black Panther a jeho svět zaslouží. Kromě toho však hráče upozornil, že oznámením vývoj spíše teprve začíná a ještě před vývojáři stojí dlouhá cesta, proto budeme muset titul ještě pěkných pár let vyhlížet. Proč se tedy společnost EA rozhodla k oznámení prací už nyní? Důvodem je nalákání dalších vývojářů, aby se připojili, jelikož jich bude během několika příštích let ještě potřeba. „Víme, že základem každého skvělého příběhu je vytvoření zkušeného týmu s různými pohledy, a to je to, co chceme vytvořit, zejména s tak důležitým superhrdinou, jakým je Black Panther,“ uvedlo EA. Herní Black Panther je i podle nich v tuto chvíli v rané fázi vývoje, čili bude i nějakou dobu trvat, než uvidíme alespoň něco ze hry samotné. Kromě toho zatím nebyly zmíněny ani platformy, na jaké hra dorazí, ale na to je rovněž ještě dost času.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru