V EA zřejmě pracují na hře s Black Pantherem

Má jít o singleplayerovou akci v otevřeném světě, hráči by měli převzít hrdinovu roli

Zdroj: Disney
26. 7. 2022
Název hry: Black Panther (EA) Vydavatel: Žánr:

Během Comic-Conu v San Diegu byl uveden i dlouho očekáváný trailer filmu Black Panther: Wakanda Forever (Wakanda nechť žije). To by v záplavě všemožných oznámení dalších a dalších projektů od Marvelu nebylo nic překvapivého, kdyby Jeff Grubb trailer nesdílel na svém Twitteru s tím, že vypadá skvěle, ale rovněž i s kratičkou poznámkou, že si o hře promluvíme zítra.

A tak se i stalo, Black Panther byl jedním z témat pořadu Game Mess Mornings na Giant Bomb, v němž si Grubb tentokrát povídal s Mikem Williamsem z webu Fanbyte – o Comic-Conu, herních novinkách, ale právě i o Black Pantherovi. Žádné oficiální oznámení takové hry se však v souvislosti s Comic-Conem či samotným uvedením traileru nedostavilo, jedná se tedy pouze o Grubbovy informace. Pokud se potvrdí, zařadí se Black Panther po bok dalších komiksových (potažmo filmových) marvelovských hrdinů, jejichž hry právě vznikají – kromě druhého Spider-Mana studio Insomniac připravuje i Wolverina, ve Fireaxis pomalu dokončují Midnight Suns a stále zde koneckonců máme i Avengers, ačkoli se jim i nadále moc nedaří. Shodou okolností však hru před rokem doplnila kampaň War for Wakanda s Black Pantherem coby hratelnou postavou.

Údajný herní Black Panther by měl být singleplayerovou záležitostí v otevřeném světě a mělo by se jednat o akční adventuru, vše má být ovšem zatím v rané fázi vývoje. Podle Grubba projekt nese označení „Rainier“, jež se vztahuje k aktivní sopce Mount Rainier zhruba 90 kilometrů od Seattlu. Právě tam by měl sídlit nový tým, který má vést Kevin Stephens, někdejší šéf studia Monolith a vedoucí vývoje jejich her Middle-earth: Shadow of Mordor a Shadow of War, jenž před rokem odešel právě do jakéhosi nového studia EA. Letos v březnu jsme vás informovali o tom, že by v tomto zatím stále bezejmenném studiu měla pod Stephensovým vedením vznikat open-world hra, přičemž se nyní zdá, že by jí mohl být právě Black Panther.

Grubb dále tvrdí, že hra bude společně s nadcházejícím filmem sdílet jeden zásadní detail, konkrétně ten, že Black Panther zemře. Zatímco ve filmu tomu tak je kvůli úmrtí jeho představitele Chadwicka Bosemana, ve hře by měla Black Pantherova smrt posloužit příběhu a rovněž i náplni hry, jelikož by se měl hráč stát novým Black Pantherem se vším všudy. Není ovšem známo, zda se ve hře jakýmkoli způsobem objeví samotný T’Challa.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru