American Truck Simulator, SCS Software, Do Kansasu se truckem vydáme už na konci měsíce

Do Kansasu se truckem vydáme už na konci měsíce

American Truck Simulator se za dva týdny rozroste o další stát

Zdroj: SCS Software
16. 11. 2023
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Vývojáři z pražského studia SCS Software oznámili, kdy dorazí další chystané DLC pro jejich American Truck Simulator. Do Kansasu se vydáme už 30. listopadu a autoři nás zvou na cestu novým trailerem. Pokud by vám přibližně dvouminutová ukázka byla málo, můžete se podívat ještě na půlhodinový gameplay, který tým vydal jen před pár dny. Najdete ho níže.

Hlavním městem Kansasu je Topeka a největším pak Wichita. Znát můžete i Kansas City. Rozlohou jde o patnáctý největší stát USA. Dobře, to možná nejsou ty největší zajímavosti. Ale nějak vás do Kansasu nalákat musím. Potřebujete nějaký kulturní tahák. Z Kansasu pochází rocková skupina… Kansas. Nic? Tak musím vytáhnou větší kalibr. V Kansasu vyrostl také mladý Clark Kent alias Superman. Konkrétně ve fiktivním městečku Smallville. Ale to pravděpodobně v DLC nenavštívíme. I když kdoví…

Mottem slunečnicového státu je pak latinské krédo “Ad astra per aspera”, tedy něco jako “Přes překážky ke hvězdám”. Stejné “používala” Hvězdné flotila před založením Spojené federace planet. Tedy kromě mnoha jiných skutečných organizací v našem skutečném vesmíru. Bum a máte to, teď už si prostě Kansas zahrát musíte.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru