Dnes v noci proběhne další přenos State of Play

Dnes v noci proběhne další přenos State of Play

Sony se zaměří převážně na hry z Japonska. Chystá ale i překvapení od studií po celém světě

Zdroj: Sony
13. 9. 2022

V uplynulých dnech jste spolu s námi mohli podrobněji sledovat prezentace Disney & Marvel Showcase a Ubisoft Forward, na které budeme tento týden hned několikrát navazovat dalšími. Potvrzený Nintendo Direct, který proběhne v průběhu dnešního odpoledne, je jedním z nich. Na čtvrtek se chystá také prezentace Call of Duty: Next a už dnes v noci se o slovo přihlásí také Sony. Ano, v průběhu noci japonská společnost oznámila, že uspořádá další State of Play, kterým chce načít program blížícího se veletrhu Tokyo Game Show. Přenos odstartuje dnes o půlnoci, bude trvat přibližně 20 minut a podle oficiálních informací se zaměří převážně na japonské hry a vývojáře.

„S Tokyo Game Show na dohled je už téměř čas ocenit úžasné kreativní příspěvky od japonské vývojářské komunity. A je to také téměř dokonalý čas pro další State of Play,“ uvedl Sid Shuman, ředitel komunikace SIE ve svém článku na blogu PlayStationu. Vymezil, že akce začne ve 23.59 hod. našeho času a sledovat ji můžete živě na Twitchi i YouTube. Stran očekávání byste ale měli přeci jen zůstat při zemi, protože převážná část 20minutové stopáže bude skutečně věnována hrám z Japonska. Ty nejsou samozřejmě druhořadou záležitostí – pořád sem můžeme zahrnout jak možnou spolupráci s Kojima Productions nebo tak očekávaný Silent Hill – jen upozorňujeme, že s největší pravděpodobností nedojde na nic významného například v souvislosti s God of War Ragnarök nebo třeba Spider-Manem 2 či Wolverinem, po kterých se hráči ptali zejména v souvislosti se zmiňovanou prezentací Disney a Marvelu.

„Pro nadcházející show jsme si přichystali novinky od našich skvělých japonských partnerů, spolu s několika dalšími překvapeními od vývojářů z celého světa,“ říká Sony. Nezapomíná také na PS VR2, o kterém se rovněž mluví čím dál tím víc od chvíle, kdy víme, že zařízení dorazí začátkem příštího roku. To všechno chce nicméně Sony dostat do zmíněných 20 minut a už dopředu slibuje minimálně 10 titulů, které se v prezentací objeví, navíc s gameplay ukázkami. Tím pádem se s největší pravděpodobností dočkáme poměrně svižné akce, kde by měly veškerý prostor vyplnit hry, nikoliv povinné, leč mnohdy spíše prázdné rozhovory s vývojáři.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru