Deathloop, Bethesda Softworks, Deathloop pro Xbox o sobě dává prvně vědět

Deathloop pro Xbox o sobě dává prvně vědět

Přesně rok po vydání verze pro PC a PS5. Konzolová exkluzivita podle očekávání končí

Zdroj: Arkane Lyon
14. 9. 2022
Název: Deathloop Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 14. 9. 2021

Povedená akce Deathloop od studia Arkane Lyon vyšla přesně před rokem – 14. září 2021. Dorazila na PS5 a PC. Věděli jsme, že jde o roční časovou konzolovou exkluzivitu, kterou samozřejmě Microsoft ctil i poté, co koupil vydavatele hry, kterým je společnost Bethesda Softworks. Koneckonců samotný Arkane také patří pod křídla společnosti ZeniMax Media. S touto dočasnou exkluzivitou se to má stejně jako u hry Ghostwire: Tokyo od japonského studia Tango Gameworks. I to vlastní ZeniMax Media a potažmo Microsoft a i tento titul vydává Bethesda Softworks.

Zdroj: VGC

Jenže zatímco na xboxovou verzi Ghostwire: Tokyo, které debutovalo až letos v březnu, je ještě čas, Deathloop už klepe na dveře. Přesně rok po jeho premiéře se začaly na Xboxu objevovat reklamy lákající na předobjednávku. Oficiálně je ale zatím Microsoft nespustil, ani informaci netlumočil veřejně. Nevíme tak, kdy hra skutečně vyjde, nebo zda bude zařazena do nabídky Game Passu. Nicméně zahrnutí do služby pro předplatitele se zdá být vysoce pravděpodobné. A protože už dřív Xbox prezentoval, že by rád Deathloop vydal v co možná nejkratším čase, je dost dobře možné, že je k tomu už vše připraveno. Na port ostatně měli autoři dost času a nebylo by s podivem, kdyby se o něm do poslední chvíle mlčelo jen s ohledem na podmínky kontraktu o exkluzivitě.

V naší recenzi na Vortexu dostal Deathloop známku 8/10 a zcela nepochybně se stal jednou ze nejzajímavějších her loňského roku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru