Cyberpunk 2077, CD Projekt, Cyberpunk 2077 vyjde v ultimátní edici

Cyberpunk 2077 vyjde v ultimátní edici

Veškerý obsah v jednom balení. Hráči se dočkají digitální i fyzické podoby už v prosinci

Zdroj: CD Projekt
21. 11. 2023
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Když vývojáři z CD Projektu RED oznámili, že Phantom Liberty bude prvním a zároveň posledním rozšířením pro Cyberpunk 2077, objevovaly se dotazy, zda v této souvislosti mohou hráči očekávat speciální kompletní balení hry. Nebylo by to ostatně nikterak neobvyklé a z náznaků přímo od vývojářů začalo být čím dal tím patrnější, že vše je pouze otázkou času. Ten se konečně naplnil, když vývojáři oznámili Ultimátní edici, která v digitální, ale i fyzické podobě dorazí od obchodů už 5. prosince. S přihlédnutím k tomu, že Phantom Liberty nezamířilo na předchozí generaci konzolí, pak není překvapivé, že ono kompletní balení přijde pouze ve verzích pro PlayStation 5, Xbox Series a samozřejmě PC.

„Velké novinky… Cyberpunk 2077: Ultimate Edition dorazí 5. prosince v digitální a fyzické verzi. Zažijte původní Cyberpunk 2077 spolu s novým špionážním thrillerem v rozšíření Phantom Liberty v rámci jediného balíčku,“ uvedli vývojáři na sociálních sítích a představili podobu všech tří krabiček. Za zmínku samozřejmě stojí, že hra v Ultimátní edici bude již opatřena updatem na verzi 2.0, který Cyberpunk 2077 v mnoha ohledech posunul i vylepšil, a chybět nebudou ani všechna bezplatná DLC, která vyšla v předchozích měsících a letech. Zahrnuty pak budou i speciální odměny z programu My Rewards, zamknuté v podstatě jen za registraci účtu.

Otázkou v tuto chvíli je, kdy se spustí předobjednávky, případně s jakou cenovkou tahle edice přijde. Připomínáme, že bundle základní hry a rozšíření Phantom Liberty už dostupný samozřejmě je – PC verze vyjde na 80 eur, zatímco konzolová bez slev na 1849 Kč – CD Projekt ale může potenciálně cenu trochu našponovat s přihlédnutím k zatím jen obecnému příslibu doplnění úplně nových zbraní, vozidel a oblečení. Hádáme ale, že obsah balení bude v nadcházejících dnech ještě upřesněn a se vzpomínkou na bohatá balení Zaklínače 3 snad CD Projekt nabídne dostatek argumentů, proč po Ultimátní edici Cyberpunku 2077 sáhnout.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru