Crime Boss: Rockay City, 505 Games, Crime Boss přivítá roboty a míří na Steam

Crime Boss přivítá roboty a míří na Steam

Dystopické rozšíření láká na nový netradiční obsah. Dočkáme se už v červnu

Zdroj: Ingame Studios
21. 5. 2024
Název: Crime Boss: Rockay City Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 3. 2023

Náznaky z posledních dní nás nešálily. Vývojáři z brněnského týmu Ingame Studios představili své naznačované novinky. V první řadě jejich akce Crime Boss: Rockay City dorazí už 18. června na Steam, zatímco až dosud byla k dispozici jen na Epic Games Storu a konzolích. Společně s verzí pro Steam se nicméně Crime Boss dočká také nového robotického rozšíření Cagnali’s Order, které dorazí na všechny platformy a podle traileru má prvky kyberpunku i RoboCopa.

Samotní vývojáři nás v Cagnali’s Order lákají na čtyři dystopické mise, kde se k policejním silám připojí robotické jednotky zlé megakorporace. Narazíme tu na nové nepřátele, nové hratelné postavy i nového bosse. Expanze samozřejmě navazuje na všechny dřívější úpravy a vylepšení, které původní hru od jejího debuty významně proměnily.

Společnost Cagnali Industries chce vše ovládnout. Musíme se jí postavit na odpor a sami, nebo společně s přáteli odhalit celé spiknutí. Kdo si na Steamu nově Crime Boss koupí, dostane rozšíření Cagnali’s Order a všechna starší DLC zdarma. To znamená i balíčky Dragon’s Gold Cup, Heavy Hitters Weapon Pack a Tactical Weapon Pack. Ale akce bude platit jen po omezenou dobu. V tuto chvíli je možné si titul přidat do seznamu přání.

Zdroj: Ingame Studios

Šéf studia Jarek Kolář uvedl, že tým neúnavně hru vylepšuje a pochvaluje si rostoucí komunitu. Vstup na Steam samozřejmě přestavuje další velký krok. Zdaleka ale ne poslední. Autoři už naznačují další plány prostřednictvím aktuální roadmapy. Ta slibuje další updaty na červenec, září, závěr roku i začátek toho příštího. Dočkáme se nových levelů, postav, perků i halloweenského a zimního obsahu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru