Kubikon 3D, KUBI Games, Český Kubikon 3D vyjde už v květnu

Český Kubikon 3D vyjde už v květnu

Do hry budou proudit bezplatné updaty i DLC s dalšími prostředími a hádankami

Zdroj: KUBI Games
17. 3. 2024
Název: Kubikon 3D Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 23. 5. 2024

Vývojář Petr Kubíček z nezávislého studia KUBI Games láká hráče logických her na svou novinku. Dozvěděli jsme se, že jeho Kubikon 3D vyjde v plné verzi na Steamu už 23. května. Autor slibuje 50 úrovní hned při vydání a další mají do hry dorazit prostřednictvím bezplatných updatů. Společně s nimi se později ve hře objeví také nová prostředí a hádanky v chystaných rozšířeních.

Petr Kubíček připomíná, že hráči měli možnost jeho novinku vyzkoušet už v rámci Steam Next Festu díky hratelné demoverzi. Ta je mimochodem na Steamu stále k dispozici, takže vám nic nebrání si principy hry osahat sami. “Nezahálel jsem a pilně pracuji na tom, abych vám přinesl plnou verzi nabitou novými výzvami,” říká Petr.

Některé levely podle něj dají hráčům zabrat už při vydání. Ty další pak s největší pravděpodobností budou ještě větší výzvou. Petr Kubíček přitom připomíná, že samotní hráči budou moci rozšiřovat seznam úrovní díky in-game editoru.

Kubikonu 3D i DLC pro Silesii

V průběhu tohoto a příštího roku pak do Kubikonu 3D dorazí zmíněné rozšiřující balíčky formou DLC. Každé přitom přijde nejen s vlastní prostředím, ale současně čerstvými mechanismy. Petr vítá i zpětnou vazbu, kterou můžete s autorem sdílet například prostřednictvím Discordu.

Hra v tuto chvíli míří jen na Windows a další verze se zatím nechystají. Petr Kubíček ale současně pracuje na velkém rozšíření Turnaj na Medvědí Skále pro svou předchozí hru 1428: Shadows over Silesia. Před pár dny byl společně s manželkou, která mu při vývoji pomáhá, hostem v našem vidcastu. Pokud vás oba projekty zajímaví, dozvíte se tu o nich mnohem víc.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru