City of Ashes, Česká hra City of Ashes se inspiruje Sleeping Dogs a Sifu

Česká hra City of Ashes se inspiruje Sleeping Dogs a Sifu

Hlavním hrdinou postapokalyptické akce je bývalý zápasník MMA ve světě gangů a kanibalů

Zdroj: BatFields
2. 7. 2024

České studio BatFields představilo svou novou hru. Jedná se o akci zasazenou do blízké budoucnosti, která se jmenuje City of Ashes. Hlavním hrdinou je bývalý zápasník MMA, který hledá svou ztracenou dceru. Můžeme prý očekávat něco na způsob Fighting Force, Sleeping Dogs nebo Sifu.

Kdo prohraje, skončí někomu v žaludku

Jak už jste určitě pochopili, prim tu budou hrát souboje na blízko inspirovaný právě MMA. Hra ale láká také na RPG prvky. Hlavním hrdinou je Chris, který pátrá po své dceři Charlotte v ulicích postapokalyptického světa. Ve zdejším světě se společnost zhroutila po epidemii ptačí chřipky, která o třetinu snížila světovou populaci. Zavládlo bezpráví a hlad, a protože zoufalí lidé dělají zoufalé věci, odtud byl už jen krůček ke kanibalismu. Ostatně hlavní hrdina se sám málem stane potravou jednoho z gangů. A nemyslím tím v přeneseném slova smyslu.

Autoři slibují jedinečné a detailní prostředí. Navštívíme různá prostředí, budeme bojovat s gangy a budeme vylepšovat svou postavu. Soupeři mají hráče překvapit pokročilou umělou inteligencí. Hru pohání aktuální Unreal Engine a využívá moderní technologie jako Nanite a Lumen. Vůbec nejlépe ale uděláte, když se podíváte na první screenshoty a především trailer. Rázem budete mít mnohem lepší představu o tom, co vlastně můžete čekat.

Autoři by rádi City of Ashes postupně vydali na PC, ale také na konzole současné a minulé generace i na mobily. Hra by měla vyjít začátkem příštího roku a nabídne i českou lokalizaci. Studio BatFields sídlí v Brně. Jeho původní zakladatelé dříve ve studiu BadFly Interactive pracovali na sci-fi akci TauCeti Unknown Origin a vytvořili sérii Dead Effect.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru