Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros. Interactive Entertainment, Batman naposledy promluví hlasem Kevina Conroye

Batman naposledy promluví hlasem Kevina Conroye

Temný rytíř se vrátí v Suicide Squad: Kill the Justice League. Hra vyjde v květnu

Zdroj: Rocksteady Studios
9. 12. 2022

Vývojáři z britského týmu Rocksteady Studios napínají hráče a své fanoušky jako strunu. Už víc než sedm let čekáme na jejich další velkou hru. V červnu 2015 vydali naposledy Batman: Arkham Knight a pak už jen v roce 2016 menší netopýří spin-off s podtitulem Arkham VR. Teď je jejich dlouho očekávaná kooperativní akční adventura Suicide Squad: Kill the Justice League konečně za dveřmi. Dozvěděli jsme se při příležitosti akce The Game Awards 20022, že vyjde 26. května.

A tady výčet zajímavostí nekončí. Dočkali jsme se rovněž nového zajímavého videa a vedle netypické party antihrdinů je jeho hlavní hvězdou Batman. Ale pozor. Podobně jako Superman a další hrdinové je ovšem toho času pod vlivem Brainiaca, a tak zřejmě nebude mít s nikým slitování. Trailer navíc končí dojemnou vzpomínkou na herce a dabéra Kevina Conroye, který nedávno zemřel ve věku 66 let.

Conroy byl dvorním hlasem Batmana a Bruce Waynea od poloviny devadesátých let v animácích i ve hrách a tady svůj nezaměnitelný hlas ikonické postavě propůjčil naposledy, i když se vydání titulu už bohužel nedožil. To je pro fanoušky mimořádná věc a můžeme jen doufat, že půjde o skvělé rozloučení, které symbolicky tuto kapitolu uzavře.

Suicide Squad: Kill the Justice League dorazí na PC, PS5 a Xbox Series. Více o hře si můžete přečíst v našich starších článcích a na Kevina Conroye můžete zavzpomínat u našeho nedávného nekrologu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru