Avatar: Frontiers of Pandora, Ubisoft, Autoři Avatara viděli scénáře chystaných filmů

Autoři Avatara viděli scénáře chystaných filmů

Museli se vyhnout potenciálním rozporům. Ubisoft zveřejnil další krátké video

Zdroj: Ubisoft
28. 11. 2023
Název: Avatar: Frontiers of Pandora Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , Datum vydání: 7. 12. 2023

Do vydání hry Avatar: Frontiers of Pandora od švédského studia Massive Entertainment a Ubisoftu už zbývá jen pár dní. Hra dorazí na trh 7. prosince. Na naši review verzi v tuto chvíli stále čekáme, abychom odpověděli na některé vaše množící se dotazy. Teď jsme se dočkali nového nového videa a jedné krátké zajímavosti.

Novým kratičkým trailerem vydavatel láká na pre-order bonus v podobě balíčku Child of Two Worlds Pack. Nabídne ale jen kosmetické předměty. Pokud vás láká další rozšiřující obsah, musíte investovat do season passu nebo nějaké speciální edice. Ty nabídnou dva velké příběhové balíčky a bonusový quest Familiar Echoes, o nichž jsme psali už dříve.

Kromě toho se ale autoři pochlubili, že měli opravdu velkorysý přístup k filmovým materiálům. Game director Magnus Jensen v rozhovoru pro magazín ComicBook.com prozradil, že se tým při práci na Avatar: The Way of Water dostal ke scénářům připravovaných pokračování Avatara. Smyslem bylo nejen zajistit kontinuitu, ale také se vyvarovat toho, že by hra kanabalizovala na něčem z budoucích filmů.

Na druhé straně je možná trochu překvapivé, že na nás těsně před vydáním Ubisoft šetří gameplay záběry. Člověk by myslel, že teď na nás Avatar vyleze i z ledničky, ale přitom se hra tváří poměrně nenápadně na to, že jde o možná poslední velkou hru roku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru