Avatar: Frontiers of Pandora, Ubisoft, Nové video z Avatara láká na rozšiřující obsah

Nové video z Avatara láká na rozšiřující obsah

Season pass nabídne exkluzivní misi a hned dva velké příběhové balíčky

Zdroj: Ubisoft
15. 11. 2023
Název: Avatar: Frontiers of Pandora Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , Datum vydání: 7. 12. 2023

Ubisoft začal hráče lákat na post launch obsah a season pass ke hře Avatar: Frontiers of Pandora. Krátce po oznámení dokončení titulu a traileru pro PS5 a objevilo nové video slibující další rozšiřující obsah. Season pass láká na nové zážitky a nové příběhy. Přinese dva velké balíčky, bonusový quest Familiar Echoes nebo třeba kosmetickou sadu.

Ve story packu Sky Breaker budeme čelit tajemnému stínu a v balíčku Secrets of the Spires máme bojovat ve vzduchu a objevíme novou oblast. Bonusový quest Familiar Echoes bude k dispozici už při vydání. Sky Breaker dorazí v létě a Secrets of the Spires na podzim příštího roku. V obou případech budeme bojovat proti RDA, narazíme na nové postavy a navštívíme nová místa. Zdá se dokonce, že v některém z DLC se může mihnout i nějaká známá tvář.

V bonusové launchové misi Familiar Echoesse pokusíme proniknout do zabezpečené vojenské základny RDA a získat data, s jejichž pomocí bude možné sabotovat nepřítele zevnitř. Season pass bude součástí edicí gold a ultimate. Blíže už jeho obsah představuje nové video. Jeden bonusový kosmetický balíček pak obdrží úplně každý, kdo si hru předobjedná v jakékoli verzi.

Avatar vychází 7. prosince.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru