Star Wars Outlaws, Ubisoft, Podívejte se na nový trailer Star Wars Outlaws

Krabicovka Star Wars Outlaws se neobejde bez internetu

Hra bude vyžadovat připojení při instalaci. Pak už můžete hrát offline

Zdroj: Ubisoft
10. 4. 2024
Název: Star Wars Outlaws Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 30. 8. 2024

V úterý jsme se dočkali po úniku i oficiálního oznámení data vydání hry Star Wars Outlaws a společně s ním také nové příběhové upoutávky. Na tu jsme vás upozornili už včera a přidali informaci o spuštění předobjendávek a přehled dostupných edicí. Dodatečně k nám, ale doputovala ještě jedna zpráva, která bude zajímat především ty, kteří před digitální distribucí stále dávají přednost klasickým krabičkám a nechtějí se jich vzdát.

I fyzická verze totiž bude vyžadovat připojení k internetu kvůli instalaci. Upozornění se objevuje u konzolových verzí na přední straně obalu, jak je vidět třeba v obchodech GameStop a Best Buy (via VGC). Není jasné, proč je to zapotřebí, ale stejně tomu bylo v případě fyzických verzí Avatara od Ubisoftu. Titul Avatar: Frontiers of Pandora se neobešel bez Day 1 patche, který se musel stáhnout a hra potřebovala být alespoň jednou on-line.

Ačkoli k instalaci bude internet zapotřebí, hru už půjde hrát offline potvrdil zástupce Ubisoftu magazínu IGN.

Více informací o různých edicích najdete ve včerejší novince. Stojí jen za připomenutí, že oficiálně hra vychází 30. srpna, ale s gold a ultimátní verzí můžete hrát už o tři dny dříve.

Zdroj: Ubisoft

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru