Star Wars Outlaws, Ubisoft, Podívejte se na nový trailer Star Wars Outlaws

Podívejte se na nový trailer Star Wars Outlaws

Příběhová upoutávka potvrdila datum vydání a láká na zmrazeného Hana Sola

Zdroj: Ubisoft
9. 4. 2024
Název: Star Wars Outlaws Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 30. 8. 2024

Společnost Ubisoft ukázala nový trailer na hru Star Wars Outlaws. Příběhová upoutávka má necelé tři minuty, byla zachycena přímo v enginu hry a láká na zlatý věk podsvětí. Impérium ovládá každý kout známé galaxie, ale rebelové jej rozptylují. A to je příležitosti vydělat miliony. Hlavní hrdinka Key Vess zjevně nejde pro ránu daleko a je velmi schopná, ale ani ona se neobejde bez parťáků, potvůrky jménem Nix a té správné lodě, naznačuje trailer. V upoutávce se objeví známé tváře jako Jabba nebo zmrazený Han Solo.

Potvrdil se také několik hodin starý únik, že hra vyjde 30. srpna, a do příběhu bude možné naskočit o tři dny dříve díky gold a ultimátní edici. Spustily se současně předobjednávky a základní verze se prodává za 70 eur, Gold za 110 eur a Ultimate za 130 eur. Gold edice obsahuje kromě základní hry a třídenního early accessu ještě season pass. Ultimátní pak láká ještě na Rogue Infiltrator Bundle, Sabacc Shark Bundle a digitální artbook. Za předobjednávku jakékoli verze obdržíte Kessel Runner Bonus Pack obsahující kosmetické předměty pro speeder a loď Trailblazer.

Vývoj vede studio Massive a příběh je zasazen mezi události páté a šesté epizody. K dispozici máme kromě čerstvého videa rovněž nové obrázky.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru