American Truck Simulator, SCS Software, American Truck Simulator se rozroste o Oklahomu

American Truck Simulator se rozroste o Oklahomu

Vývojáři lákají na krásy přírody, ekonomiku i silnice, které všechny řidiče náležitě zaměstnají

Zdroj: SCS Software
25. 11. 2022
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Český American Truck Simulator od studia SCS Software se stejně jako jeho starší bratříček Euro Truck Simulator 2 nadále rozrůstá. Po Wyomingu, Montaně nebo Texasu, které patří mezi poslední rozšíření, do hry přibyde další americký stát – Oklahoma. Ze strany studia navíc nejde ani tak o úplně nové oznámení, spíše o jeho rozšíření mezi veškeré své fanoušky. Oklahoma byla poprvé představena již předminulý týden během prezentace Czech & Slovak Direct Showcase v rámci Czech & Slovak Games Week, přičemž stejně vývojáři učinili i během loňského ročníku, když takto oznámili již zmíněný Texas. Nyní ovšem nastal čas posunout se dál.

Vývojáři svůj nový stát představili, jak se sluší a patří. Ačkoli má být Oklahoma především vyprahlým místem, skýtá spoustu krás, které chce DLC s dalším rozšířením mapy představit hráčům. „V regionu nalezneme nádherné státní parky, několik přírodních úkazů a historická místa plná záhad a legend. A pokud hledáte spíše něco praktičtějšího, místní silniční síť a silná ekonomika každého kamioňáka náležitě zaměstná,“ píše se na blogu.

Vývojáři se podělili o velké množství obrázků, ovšem poznamenali, že je DLC stále ve vývoji, proto je vše, co fanoušci vidí, zatím stále v pracovní fázi a nemusí nutně odpovídat výsledku. To ostatně dokazuje i samotný text na jednotlivých snímcích. I kvůli tomu je studio SCS Software prozatím dosti střídmé ohledně informací, ale těší se, až bude moci hráčům sdělit a ukázat více. Zatím bohužel ani nevíme, kdy začneme krásy Oklahomy obdivovat, ale datum vydání by údajně nemělo být příliš vzdáleno.

Oklahoma je stát nacházející se na jihu Spojených států, kde na severu sousedí s Kansasem, na jihu s Texasem, na severovýchodě s Missouri, na východě s Arkansasem, na západě s Novým Mexikem a na severozápadě s Coloradem. Tím se nám mapa Států v American Truck Simulatoru pěkně zaplňuje, neboť Texas a Colorado již součástí hry v rámci rozšíření mapy jsou.

Ačkoli zatím nebyla představena konkrétní města nebo přírodní úkazy Oklahomy, můžeme zmínit, že největším a zároveň hlavním městem je Oklahoma City a že se jedná především o rovinatou oblast plnou plání a prérií. Napříč jimi se linou dlouhé silnice, mezi nimiž nechybí ani známá Route 66, která už ostatně ve hře zahrnuta je, nicméně skrze Oklahomu vede její nejdelší část. Jak ovšem se vším, co Oklahoma nabízí, naloží přímo vývojáři, na to si zatím budeme muset počkat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru