Zvolte nejlepší hry roku 2019

I letos můžete hlasovat v anketě Ceny hráčů. Má nové kategorie a neomezují vás nominace

11. 2. 2020

Jaké jsou podle vás nejlepší a nejzajímavější hry loňského roku? Až do 15. února můžete vybírat své favority v anketě Ceny hráčů. Letos už nemusíte vybírat z předem nominovaných titulů jako doposud, ale můžete zvolit opravdu jakoukoli hru, která vyšla v daném kalendářním roce. Jiné jsou v tomto ročníku i kategorie, které slibují více pestrosti a snad i méně jednoznačných vítězů, kteří současně ovládnou hned několik oblastí, aniž by našli adekvátní konkurenci nebo dokonce přemožitele.

České i slovenské hry už mají svou vlastní cenu

Hlasovat můžete v kategoriích Objev roku, Nejlepší grafika, Nejlepší stylizace, Nejlepší příběh, Nejlepší hudba, Nejlepší dabing, Nejlepší nová značka, Nejzajímavější svět, Slovenská hra roku a Čeká hra roku. Absolutního vítěze pak diváci vyberou přímo během živého přenosu. Hlasovat se bude samozřejmě on-line. Součástí akce je už tradičně soutěž. Kdo se do ankety zapojí, může se v případě vítězství těšit i na nějakou věcnou cenu “výměnou” za své úsilí při vyplňování formuláře.

Pokud je o rozdělení českých a slovenských her na dvě samostatné kategorie, novinka se snaží reflektovat skutečnost, že navzdory přetrvávajícímu těsnému poutu obě země dávno produkují každoročně velmi zajímavé hry v dostatečném množství, které nemusíme házet do jednoto pytle. Vývojáři a studia z Česka i ze Slovenska si plně zaslouží dvě vlastní ceny, které dají možnost vyniknout oběma herním obcím a jejich produkci.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru