Fallout 4, Bethesda Softworks, Zombie královna Alžběta II. a její syn zmizí ze hry Fallout: London

Zombie Alžběta II. a její syn zmizí ze hry Fallout: London

Autoři modifikace nakonec zahazují plán na členy britské královské rodiny coby nemrtvé

Zdroj: Fallout: London
22. 10. 2022
Název: Fallout 4 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2015

Fallout: London je mimořádně zajímavá a ambiciózní modifikace pro Fallout 4 a jak už její název napovídá, zavede hráče do britské metropole. Už několikrát jsme vás na ni upozorňovali s tím, že se ji rozhodně vyplatí sledovat. Teď se její autoři pochlubili čerstvým video deníčkem za zákulisí a kromě mnoha jiných zajímavých informací prozradili, že ze hry odstraní členy britské královské rodiny coby nemrtvé.

Project lead Dead Carter ukázal, jak mohla dnes už zesnulá královna Alžběta II. a její syn v té době korunní princ Charles vypadat coby ghoulové. Současně ale prozradil, že rozhodnutí odstranit z pochopitelných důvodů v této citlivé době takové postavy ze hry nepadlo nyní a není výsledkem nějaké aktuální debaty. Autoři podle něj vždy počítali s tím, že pokud by královna zemřela před vydáním modu, tento nápad i návrhy skončí v koši.

Autoři současně upozornili, že se jedná o definitivní a konečné rozhodnutí. Nic se na něm nezmění. Nemá podle jejich vyjádření smysl žádat vývojáře, aby svůj názor přehodnotili. Za plánem si stojí. Rozhodnutí je to pochopitelné a i když by někdo mohl namítnout, že jde jen o nadsázku, vydat po smrti nejdéle vládnoucí britské panovnice něco podobného by bylo zbytečně necitlivé a neuctivé.

Byl do docela vtipný nápad, ale spousta lidí by se mu ve světle nedávných událostí nezasmála. Bylo by asi také možné debatovat o tom, proč ve hře nezůstane jen princ Charles, případně jeho “modernizovaná verze” král Karel III., ale to je zjevně to, čemu se právě autoři chtěli raději vyhnout. Není přitom jasné, jakou přesně měly tyto postavy hrát v modifikaci roli a zda je někdo zastoupí, anebo jejich místo prostě zůstane prázdné. Vývojáři to dál nerozvedli.

Za pozornost ale stojí i zbytek videa, které je věnované pokroku za třetí čtvrtletí. Dále se zaměřuje na nepřátele, hudbu nebo samotný svět. Mapa by měla mít podobnou rozlohu jako Fallout 4 v základní verzi. Příběh je zasazen 50 let před jeho událostmi. Za pozornost stojí také starší videa. Když nic jiného, podívejte se alespoň na skoro pětiminutový trailer z letošního června, který hezky představuje celou hru a krásně demonstruje odlišnou londýnskou kulisu. Fallout: London by měl vyjít příští rok.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru