Test Drive Unlimited Solar Crown, Nacon, Zkuste si demo Test Drive Unlimited Solar Crown

Zkuste si demo Test Drive Unlimited Solar Crown

Na Steamu se objevila časově omezená hratelná ukázka. Její obsah vypadá velkoryse

Zdroj: KT Racing
7. 6. 2024
Název: Test Drive Unlimited Solar Crown Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 12. 9. 2024

Vývojáři ze studia KT Racing příjemně překvapili oznámením, že bez předchozího upozornění vydali demoverzi chystané závodní hry Test Drive Unlimited Solar Crown. K dispozici je na Steamu a přístupná bude jen do 17. června, tak si pospěšte. Po několika uzavřených testech si tak může zkusit hru úplně každý na PC. Na konzolích byste bohužel demo hledali marně.

Hratelná ukázka nabízí alespoň na první pohled docela velkorysou porci obsahu. Těšit se můžete na 9 ze 14 čtvrtí zdejšího světa. Projít můžete prvních 15 úrovní. Na výběr bude celkem 16 aut k nákupu a dalších 22 si budete moci alespoň vyzkoušet v testovací jízdě. Pustit se můžete do 27 závodů. A dostupné budou základny obou klanů, tedy Sharps a Streets. Startovací auta i ta další dostupná už si můžete prohlédnout níže v přiložené tabulce.

Zdroj: KT Racing

Demo má samozřejmě autorům rovněž pomoci nasbírat zpětnou vazbu a otestovat stabilitu serverů před zářijovým launchem. Spuštěny už byly předobjednávky. Varují současně, že můžeme narazit na nějaké chyby.

Prozkoumat můžete rovněž hardwarové nároky. Autoři ale pochopitelně upozorňují, že hru dál ve smyslu optimalizace a výkonu ladí a nejde o finální hodnoty. Zajímavé bude nepochybně sledovat i to, co prostřednictvím objemném demoverze vypátrají o plné hře datamineři. Určitě to bude studnice zajímavostí.

Všechny ostatní podstatné informace najdete v našem archivu.

Zdroj: KT Racing

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru