Starfield, Bethesda Softworks, Ze Starfieldu zřejmě uniklo dalších 7 obrázků

Ze Starfieldu zřejmě uniklo dalších 7 obrázků

O hře se začíná mluvit povážlivě často. Spekulace naznačují nečekané letošní vydání

Zdroj: Skullzi
14. 5. 2021
Název: Starfield Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 6. 9. 2023

Na to, že ohledně vesmírné hry Starfield od vývojářů z Bethesdy koluje po internetu jedno jediné oficiální video, fanouškům se už na základě uniklých informací podařilo poskládat velmi zajímavý obraz budoucího titulu. Jistě, stále jde o nepotvrzené leaky, ať už se bavíme o možném zákulisí vývoje nebo uniklých obrázcích, všechno ale do sebe začíná pěkně zapadat a co víc, kadence oněch úniků se začíná povážlivě zrychlovat. Na závěr týdne tak pro vás máme sedm obrázků, které by mohly ze Starfieldu pocházet, vezmeme-li v potaz shodnou estetiku i prvky rozhraní. Divoké spekulace navíc mluví o tom, že by hra – navzdory obecnému přesvědčení – může dorazit už v průběhu letošního roku a ještě k tomu výhradně na PC a Xbox…

Pojďme nejdříve k obrázkům – před několika minutami se o ně na svém Twitteru podělil insider s přezdívkou Skullzi, který tvrdí, že pochází ze tři roky starého buildu hry. Nezmiňuje, jak se k nim dostal, ale musíme přiznat, že pokud se jedná o podvrh, zůstává ve shodě s tím, co jsme už mohli vidět dřív. Jistě, právě tak by mohl vzniknout falešný únik, spíše se ale klaníme k tomu, že se kolem hry začíná něco dít a vývojáři po letech konečně titul představí. Co se týče screenshotů, můžete na nich sledovat interiér lodi či stanice, a to ve third person i first person pohledu. Nechybí také balík textur, studie lodi, kterou jsme mohli vidět dřív v oříznuté verzi a také detail rozhraní, odpovídající stylu na předchozích obrázcích.

K únikům můžeme také přidat spekulace, s nimiž přišel Jeff Grubb ve streamu Dealer Gaming – uvedl, že je na 90 procent přesvědčen o představení v průběhu letošní E3 a uvedení hry v období letošních Vánoc. Insider s přezdívkou Rand al`Thor pak v podcastu Xbox Two dodal, že Starfield bude exkluzivní pro Xbox a rovněž naznačil, že by hra mohla vyjít koncem roku. Podle jeho slov je titul hotov a už se jen odlaďují poslední chyby.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru