Battlefield 2042, Electronic Arts, Zdroj spekulací o Battlefieldu 6 musel být odstraněn

Zdroj spekulací o Battlefieldu 6 musel být odstraněn

Insider přišel o účet na Twitteru a smazal související videa. Fanoušci to chápou jako potvrzení

Zdroj: Electronic Arts
23. 2. 2021
Název: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2021

V polovině ledna začal důvěryhodný insider Tom Henderson otevřeně mluvit o Battlefieldu 6. Jak jsme vás informovali v samostatném článku, opírat se měl o zdroj obeznámený s plány DICE a ve své předpovědi, čeho se v případě zmiňované hry dočkáme, byl velmi konkrétní. Battlefield 6 má být inspirovaný populárním třetím dílem, vrátit souboje do současnosti, využívat dynamické mapy a nabídnout multiplayer až pro 128 hráčů. Jde jen o krátký výčet toho, co řekl Henderson ve svých videích na YouTube, pokud byste si je ale chtěli v tuto chvíli projít znovu, na jeho kanále byste je už nenašli.

Všechna videa, která obsahovala zmínky o Battlefieldu 6, totiž musel Henderson smazat a trvalo, než přišlo alespoň nějaké vysvětlení. Ještě hůř pak dopadl jeho Twitter, o který přišel nenávratně, když zřejmě nestačilo promazat jen související příspěvky. Na krátkou chvíli se navíc Henderson zcela odmlčel a lidem, kteří si aktivity na sociálních účtech insidera všimli, to přišlo přinejmenším podezřelé. Vysvětlení nakonec přišlo z nového twitterového účtu a výsledkem je přesvědčení diskutujících, že všechno, co Henderson v uplynulých týdnech na konto Battlefieldu řekl, musela být pravda.

Stojím si za vším, co jsem dříve řekl, potřeboval jsem ale jen odstranit zdroj těchto zpráv,“ říká insider.

„Na konto mého smazaného Twitteru koluje spoustu konspirací, ale odpověď je jednoduchá. Můj účet byl pozastaven a byl jsem informován proč, takže jsem se chtěl ochránit před tím, kdyby se situace vyvíjela. Stále nicméně čekám na informaci od Twitteru,“ řekl Henderson v příspěvku na nově založeném twitterovém účtu. A ačkoliv byste mohli namítnout, že mazání účtů není nic neobvyklého, druhá Hendersonova zpráva vše doplňuje. „Stojím si za vším, co jsem dříve řekl, potřeboval jsem ale jen odstranit zdroj těchto zpráv,“ říká insider a naznačuje, že se jeho aktivity s největší pravděpodobností vývojářům ani trochu nelíbily.

Příspěvek na Redditu pak celou situaci shrnuje, a ačkoliv diskutující předkládají dvě možná vysvětlení, vše ukazuje na to, že Henderson měl správné informace. Nezdá se být totiž příliš pravděpodobné, že by někdo zasáhl proti videím, kdyby jejich obsahem byly čiré spekulace, vzhledem k tomu, kolik jich na YouTube můžete najít. Není proto od věci vrátit se ke článku zmiňovaném v úvodu a začít se těšit na moderní Battlefield. Nebo ne?

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru