Zdá se, že opět unikl seznam her v PS Plus na další měsíc

Zdá se, že opět unikl seznam her v PS Plus na další měsíc

Děje se tak pravidelně už půl roku. Lákadlem je The Walking Dead: Saints & Sinner pro VR

Zdroj: Skybound Entertainment
27. 10. 2021

Druhá polovina letošního roku se ve spojitosti se službou PlayStation Plus nesla v duchu úniků. V uplynulých několika měsících byl seznam her pro předplatitele služby k dispozici vždy o několik dní dřív, než jej Sony oficiálně potvrdila, a zdá se, že ani v říjnu tomu nebude jinak. Věrohodnosti aktuálnímu leaku navíc dodává fakt, že za ním opět stojí uživatel s přezdívkou Bilbil-kun, který se o neznámo odkud získané informace znovu podělil s ostatními na portále Dealabs. A vzhledem k tomu, že se trefil už v předchozích třech případech, je poměrně bezpečné uniklým informacím věřit i pro listopadovou nabídku.

Zdroj: Dealabs, blibli-kun

Bilbil-kun tedy tvrdí, že si hráči už od 2. listopadu budou moci bezplatně stáhnout hry Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning pro PS4 (v Asii a vybraných regionech nahrazen hrou The Sexy Brutale), nadějný survival First Class Trouble, který by mohl v PS Plus debutovat, fanoušky zřejmě opuštěný Knockout City pro PS4 i PS5 a chybět prý nemá ani dosud největší lákadlo v nabídce – The Walking Dead: Saints & Sinners pro PlayStation VR. Právě poslední zmiňovaný titul, který v loňských recenzích sklízel nadprůměrné známky, jde navíc ruku v ruce s již oficiálně komentovaným závazkem, patřičně oslavit 5. výročí zařízení PSVR, v souladu s kterým slibovali zástupci Sony hned trojici VR titulů pro listopadovou nadílu PS Plus titulů. Je tudíž pravděpodobné, že k aktuálnímu seznamu přibydou ještě dva další, o nichž bychom se potenciálně mohli dozvědět víc dnes ve 23 hodin, kdy se uskuteční další vysílání pořadu State of Play.

I k této variantě se přiklání Bilbil-kun, který ovšem naznačuje, že jména oněch dvou titulů zná, jen nechce hráčům zkazit překvapení. Pro úplnost ještě dodáváme, že listopadové hry by mělo být možné stahovat až do 7. prosince s tím, že stále ještě platí aktuální nabídka zahrnující Hell Let Loose na PS5 a Mortal Kombat X, resp. PGA Tour 2K21 na obě poslední generace PlayStationu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru