American Truck Simulator, SCS Software, Zavolejte babičku, American Truck Simulator jede do Dallasu

Volejte babičku, American Truck Simulator jede do Dallasu

Vývojáři z SCS Software představují další americkou destinaci. Čeká nás kovbojský Texas

Zdroj: koláž/Vortex/SCS Software
14. 3. 2021
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Minulý víkend jsme vás informovali, že vývojáři z českého studia SCS Software oficiálně oznámili nové rozšíření pro Euro Truck Simulator 2 nazvané Heart of Russia, v němž se vydáme dál na východ. Mám velkou radost, že v pozitivních zprávách ze stejné stáje můžeme pokračovat. Ale tentokrát by měli nastražit uši ti, kdo dávají přednost American Truck Simulatoru. Čeká nás totiž cesta do Texasu. Takže spusťte ZZ Top a nasaďte si klobouk.

Města jako Houston, Dallas, Austin, San Antonio a El Paso by měla být povědomá i těm, jejichž prarodiče místo Dallasu sledovali Dynastii.

Ani v tomto případě nejde o první náznak dalšího obsahu pro ATS, ale jedná se o první formální představení. Vývojáři připomínají, že Texas je druhým největším státem USA svou rozlohou i druhým nejlidnatějším. A hlavně se může pochlubit spoustou dominant a slavných míst. Města jako Houston, Dallas, Austin, San Antonio a El Paso by měla být povědomá i těm, jejichž prarodiče místo Dallasu sledovali Dynastii.

Texas rovněž patří mezi ekonomické tahouny Spojených států, nachází se v těsném závěsu za Kalifornií. A zdejší průmysl pochopitelně vstoupí i do vašich zakázek. Podobně jako v případě Euro Truck Simulatoru 2 ani Texas nevzniká sólo. Autoři totiž nadále pracují na DLC Wyoming, které dorazí dříve. Jako u Ruska tým upozorňuje, že na Texasu ještě bude hodně práce.

Důvodem je samozřejmě i jeho rozloha a autoři nemohou slíbit, že bychom se této expanze dočkali ještě letos. Zase nás ale určitě budou pravidelně zásobovat novými informacemi a obrázky. Koneckonců první várka screenshotů už je na světě, stejně jako upoutávka, kterou byste ale opět hledali marně na oficiálním kanálu SCS Software na YouTube. Najdete ji ale na Steamu a alternativních zdrojích.

 

Připomenout si můžeme i zmíněný Wyoming. Jde o nejméně lidnatý stát USA, žije tu pouhých 600 tisíc lidí, přestože to není rozhodně žádný drobek, ale rozlohou desátý největší stát. V hlavním a současně největším městě Cheyenne žije pouhých 60 tisíc obyvatel. Vývojáři nás lákají na krásné národní parky a přírodu obecně. Pokud potřebujete hodně prostoru, tady se budete cítit jako doma.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru