Fallout (seriál), Zaklínač i Fallout slibují další sezóny

Zaklínač i Fallout slibují další sezóny

O druhé řadě Falloutu nevíme nic. Čtvrtá sezóna Zaklínače už se točí a pátá bude poslední

Zdroj: koláž/Vortex
19. 4. 2024
Název: Fallout (seriál) Datum vydání: 11. 4. 2024

Hned dvě velké seriálové adaptace slavných her se v uplynulých hodinách dočkaly potvrzení dalších dílů. Začít můžeme třeba Falloutem, kde už jsme měli nepřímé důkazy o tom, že se další sezóna chystá. Teď ji týden pro premiéře první řady potvrdil přímo Amazon na sociálních sítích. V článku magazínu Variety autoři seriálu Jonathan Nolan a Lisa Joy říkají, že se nemohou dočkat, až znovu vyhodí svět do povětří. A současně děkují svým kolegům. Úspěch první sezóny si samozřejmě pochvaluje také Amazon. Jedná se podle něj o jeden z nejsledovanějších pořadů na Prime Video vůbec.

Díky seriálu se výrazně zvedl zájem také o hry z této ságy. Informovali jsme o tom už několikrát. Teď vyšlo najevo, že v posledním týdnu podle statistik GSD výrazně vzrostl prodej starších dílů v Evropě, upozornil magazín GamesIndustry.biz. Fallout 4 se roky po vydání vyšvihl na vrchol žebříčku nejprodávanějších her v Evropě. Na 8. až 10. místě jsou i Fallout 76, Fallout: New Vegas a Fallout 3. Bethesda úspěchu dosáhla i díky slevám. Dalším prodejům nepochybně pomůže také chystaný next-gen update pro Fallout 4.

Další na řadě je adaptace Zaklínače. Netflix potvrdil, že se seriál dočká 5. sezóny a ta bude současně poslední. Showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich slibuje epický a uspokojivý závěre seriálu. Mezitím se pracuje na čtvrté sezóně, která vzniká ve Velké Británii. Geralta bude nově hrát Liam Hemsworth, který vystřídá Henryho Cavilla. Hemsworth bude točit i pátou sezonu. K obsazení se připojil rovněž Laurence Fishburne jako Regis.

Zdroj: Netflix

Čtvrtá a pátá sezóna mají pokrýt knihy Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera. Henry Cavill popřál Liamu Hemsworthovi hodně štěstí. Ten se samozřejmě těší na to, jak převezme štafetu. Říká o sobě, že je fanoušek Zaklínače a chválí výkon svého předchůdce. Sám sebe přitom označuje také za Cavillova fanouška.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru