Zahrajte si zdarma multiplayer Company of Heroes 3

Vývojáři lákají na on-line hru, kooperaci i boj proti AI. Na výběr jsou 2 strany a 4 mapy

Zdroj: Relic
1. 12. 2021
Název hry: Company of Heroes 3 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 17. 11. 2022 Žánr:

Jestliže se těšíte na válečnou strategii Company of Heroes 3 od Relicu a Segy, určitě byste si neměli nechat ujít její multiplayerovou pre-alfa verzi. Vývojáři nabízejí podle svých slov exkluzivní ochutnávku hry více hráčů, do níž je možné přihlásit se přes portál CoH-Development. Pokud už jste hráli dřívější preview verzi, měla se vám nová verze automaticky objevit v knihovně na Steamu. A zpozornět byste měli i v případě, že on-line hře příliš nefandíte, protože se můžete utkat také s umělou inteligencí a pak máte k dispozici i taktickou pauzu.

Utkat se můžete na čtyřech italských mapách – Twin Beaches, Pachino Farmlands, Torrente a Aere Perennius – z nichž první je 1v1 a zbylé tři 2v2.

Demo je dostupné zdarma a nabízí možnost vyzkoušet si americké i německé jednotky. Cílem je podle autorů získat zpětnou vazbu od hráčů, otestovat balanc jednotek a rovněž specifické funkce, které jsou stále ve vývoji. Pre-alfa bude fungovat do 6. prosince. Okno je podle vývojářů úzké, aby se sešlo co nejvíc zájemců a hráči nemuseli čekat ve zbytečných frontách na parťáky. Současně tým prosí, aby účastníci na základě svých zkušeností vyplnili připravený dotazník, který je dostupný z hlavního menu hry.

Coby veřejnou verzi je možné hru streamovat a jakkoli jí probírat s dalšími fanoušky. Autoři ale samozřejmě upozorňují, že hra není ani zdaleka hotová a není samozřejmě ani plně optimalizovaná, pokud jde o výkon nebo hardwarové nároky. Utkat se můžete na čtyřech italských mapách – Twin Beaches, Pachino Farmlands, Torrente a Aere Perennius – z nichž první je 1v1 a zbylé tři 2v2. Na výběr máte osamocený boj proti AI, kooperaci s dalším hráčem proti AI a PvP režimy.

Do hry dorazí italské jednotky

Už nyní si podle Relicu můžeme užít nové jednotky i techniku a některé novinky, které v hratelnosti trojka přinese. V plné verzi přibudou další strany, lepší komunikační nástroje, další mapy včetně variant 3v3 a 4v4 a k nim příslušné režimy. Konkrétně pak autoři lákají na italské jednotky, po nichž hráči volají. Do hry se podle studia dostanou příští rok a zřejmě si je tak osaháme ještě předtím, než vyjde plná verze.

Podívat se můžete rovněž na aktuální stream vývojářů nebo nové představovací video, které je opatřeno českými titulky. Přeložená ostatně bude celá hra. Více podrobností o titulu najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru