Twin Mirror, Bandai Namco Entertainment, Zahrajte si prolog Twin Mirror v prohlížeči

Zahrajte si prolog Twin Mirror v prohlížeči

Novou adventuru od autorů Life is Strange doprovází mysteriózní mobilní detektivka

Zdroj: Dontnod Entertainment
30. 11. 2020
Název: Twin Mirror Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 1. 12. 2020

Už zítra vychází adventurní psychologický thriller Twin Mirror od studia Dontnod Entertainment (Life Is Strange, Vampyr, Tell Me Why). Naladit se na příchod této novinky ale můžete už nyní prostřednictvím on-line hry Lost on Arrival. Má nám prozradit více o celém světě a hrát ji můžete přímo v internetovém prohlížeči.

Její příběh se točí okolo ztraceného telefonu, který najdete před hospodou The Coal Miner’s Haven. Vaším úkolem je vypátrat jeho majitele. Díky Lost on Arrival se máme dozvědět víc o postavách Twin Mirror i samotném městečku Basswood. Prostřednictvím mobilu se také dostanete k exkluzivním obrázkům ze hry nebo ukázce hudebního doprovodu. Co byste také jiného chtěli najít v aplikacích Hudba a Galerie?

S trochou štěstí můžete něco vyhrát

Kdo se probojuje až na konec, může vyhrát speciální PC v designu Twin Mirror nebo jeden z 20 klíčů na Epic Games Store, jehož součástí je rovněž soundtrack. Zajímavé je, že podtitul Lost on Arrival měla původně nést první část hry, když autoři ještě počítali s epizodickým modelem. Nakonec ale vyjde jako jeden celek.

Pokud jde o samotný Twin Mirror, hlavní hrdina hry Sam Higgs se vrací do rodného městečka Basswood na pohřeb nejlepšího přítele a brzy se ukáže, že tu na něj číhá mnoho temných tajemství. Bývalý investigativní novinář bude využívat své nadání dedukce, aby všem záhadám přišel na kloub.

Klíčové události se protagonista s naší pomocí pokusí zrekonstruovat v takzvaném myšlenkovém paláci. Je to jeho útočiště, které hráči umožní vidět Samovu minulost a být svědkem jeho vzpomínek. Budeme tu zkoumat prostředí, sbírat stopy a pokoušet se poskládat střípky v nějakou funkční hypotézu.

Sam se bude snažit vyrovnat s minulostí, zjistit celou pravdu, ale také obnovit zpřetrhaná pouta. Má čelit dramatickým událostem i duchům vlastní minulosti. Hlavním tématem příběhu je prý rozpolcenost hlavního hrdiny. Hra byla oznámena už v červnu 2018 a její demo jsme hráli ještě na podzim téhož roku na Gamescomu. Vývoj přitom začal už v roce 2016. Více podrobností najdete v našich starších článcích.

Twin Mirror vychází zítra na PC, PS4 i Xboxu a je samozřejmě kompatibilní s novými konzolemi.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru