Zahrajte si nečekané demo Wo Long: Fallen Dynasty

Dárek k Tokyo Game Show od studia Team Ninja. Můžete získat výbavu do plné verze

Zdroj: Team Ninja
16. 9. 2022

Společnost Koei Tecmo oznámila, že vydává demoverzi hry Wo Long: Fallen Dynasty od studia Team Ninja. K dispozici bude až do pondělí 26. září na PlayStationu 5 a Xboxu Series. Navzdory tomu, že hra vychází i na další platformy. Po vypršení tohoto termínu už nebude fungovat.

Hratelná ukázka má nabídnout ochutnávku z této temné akce. Vyzkoušíme si soubojový systém, říká vydavatel, a také on-line multiplayer, tvorbu postavy nebo některé zvláštní funkce hry. Každý, kdo dokáže demo dokončit, obdrží jako bonus speciální helmu, kterou půjde po vydání využít v plné verzi.

Team Ninja také vytvořil speciální tutoriál, který má hráčům usnadnit vstup do jejich světa a první krůčky.

Vývojáři by rovněž rádi posbírali zpětnou vazbu od hráčů prostřednictvím dotazníku, který by jim pomohl titul vyladit podle představ fanoušků. Ti, kdo se do průzkumu zapojí, obdrží jako odměnu wallpaper. Team Ninja také vytvořil speciální tutoriál, který má hráčům usnadnit vstup do jejich světa a první krůčky. Osvojí si tu základní útoky i ovládání různých zbraní.

Autoři upozorňují, že demo pochází z rozpracované verze a jako obvykle nereprezentuje podle nich finální kvalitu. Neobejdete se také bez připojení k internetu. Na druhé straně ale volitelný multiplayer nevyžaduje PS Plus ani Xbox Live Gold.

Wo Long: Fallen Dynasty vyjde začátkem příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series. V den vydání bude k dispozici také v Game Passu. Souls-like od autorů Nioh nás vezme do Číny a stejně jako Nioh i Wo Long se inspiroval skutečnou historií, ale také nadpřirozenými prvky z mytologie a folkloru.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru