Zahrajte si exkluzivní dema při příležitosti The Game Awards

Zahrajte si exkluzivní dema při příležitosti Game Awards

Vyzkoušejte si po omezenou dobu připravované hry jako Little Nightmares II nebo Graven

Zdroj: Bandai Namco
10. 12. 2020

Při příležitosti akce The Game Awards 2020 jsou znovu k dispozici exkluzivní demoverze, jak sliboval pořadatel a moderátor akce Geoff Keighley. Sami tak můžete vyzkoušet některé z chystaných novinek pro příští rok. Už v tuto chvíli je najdete a Steamu a na Xboxu a dema budou k dispozici jen po omezenou dobu, tak si určitě pospěšte, pokud vás něco z nabídky zaujme.

PC dema navíc fungují i ve službě GeForce Now, takže je nemusíte ani stahovat, případně si je užijete, i když nemáte dost výkonný počítač. Pokud na to samozřejmě stačí vaše připojení k internetu. Čtyřdenní festival tak současně může posloužit jako dobrá reklama na cloudovou streamovací službu od společnosti Nvidia.

Little Nightmares II teď na PC a později i na konzolích

Ze seznamu dostupných demoverzí stojí rozhodně za pozornost zkušební verze hororové logické plošinovky Little Nightmares II od švédského studia Tarsier. Zaujmout by mohla ty, kteří si oblíbili hry jako Limbo, Inside nebo Unravel. V tuto chvíli je k dispozici jen na Steamu, ale začátkem příštího roku by měla demoverze vyjít i na PlayStationu, Xboxu a Switchi. Hra byla oznámená už loni na Gamescomu, vyjít má 11. února a později dorazí také nativní next-gen verze pro PS5 a Xbox Series.

Pouze na Steam zamířilo rovněž demo retro akce Graven, která je inspirovaná Hexenem. Temné fantasy od studia Slipgate Ironworks a 3D Realms ale kromě PC vyjde také dosluhující i nové konzole. Hra debutuje příští rok a demo slibuje víc questů a hádanek.

Objevily se indicie, že nakonec bude titulů ještě víc a další dema se oznámí právě během akce The Game Awards 2020.

Představovat jeden po druhém všechny tituly ale není zapotřebí, jejich popis najdete na oficiálním webu The Game Awards i na speciální stránce na Steamu, která současně funguje jako rozcestník. Dokud se seznam nerozroste, celkem tu najdete 11 her. Všechny jsou na PC a dvě z nich také na Xboxu. Objevily se už ale indicie, že nakonec bude titulů ještě víc a další dema se oznámí právě během akce The Game Awards 2020. Ideálně ihned po představení novinek na závěr traileru, pokud bychom si mohli něco přát…

Geoff Keighley už dříve prohlásil, že smyslem festivalu a demoverzí je přiblížit lidem atmosféru skutečného veletrhu a klasické fyzické akce, kde si na místě lidé mohou osahat připravované novinky. Součástí festivalu jsou také speciální slevy na Steamu.

Jaká dema nabízí The Game Awards Festival

Little Nightmares II
Graven
Echo Generation
Song of Iron
Olija
Guinea Pig Parkour
ANNO: Mutationem
Ami
Selfloss
A Juggler's Tale
Disc Room

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru