Mall Craze, Zahrajte si demo českého tycoonu Mall Craze

Zahrajte si demo českého tycoonu Mall Craze

Můžete v něm vybudovat vlastní obchodní centrum. V září dorazí early access verze

Zdroj: Milan Timčenko
9. 1. 2023
Název: Mall Craze Vývojář: Platformy: Žánr: ,

O českém tycoonu Mall Craze od Milana Timčenka jsme poprvé psali v lednu 2020 a od té doby jsme se ke strategii zasazené do nákupního centra několikrát vrátili. Jedná se o manažer, ve kterém se z vás stane architekt i správce obchoďáku v jedné osobě. Musíte vybudovat jednotlivé obchody, najmout zaměstnance a hledět si svých zákazníků. Titul také prošel úspěšně kampaní na Kickstarteru. Ačkoli v posledních měsících bylo okolo hry zdánlivé ticho, ve skutečnosti se toho dělo hodně. Jen to mohlo podobně jako nám uniknout vaší pozornosti.

Přechod na Unreal Engine 5

Možná nejzajímavější zprávou je, že vyšlo demo. K dispozici je už od prosince na Steamu a stojí na základech staršího buildu. Už v této verzi můžete stavět a upravovat své nákupní centrum. Ale po stránce správy je zatím demo velmi mělké, upozorňuje jeho autor. Můžete nicméně otevřít čtyři různé druhy obchodů s různým zbožím. Svůj obchoďák můžete ozdobit a doplnit různými detaily. Už v této verzi může mít budova tři podlaží a samozřejmě záleží jen na vás, jak bude vypadat a působit na zákazníky.

Ani tím ale příval novinek na konto Mall Craze nekončí. Milan Timčenko stanovil, že early access verze vyjde letos 19. září. Sám přitom říká, že ho čeká ještě hodně práce na vysněném projektu, proto nejde o finální verzi. Do září by ale podle něj měla být ve stavu, kdy se nemusí stydět za označení předběžný přístup a nabídne dostatek zábavného obsahu. Další novinkou je skutečnost, že autor hry přesedlal z Unreal Enginu 4 na pátou generaci. Díky tomu bude moci kromě jiného využít některé nové pokročilé funkce.

Pokud jde o obsah early access verze, nenabídne hra samozřejmě vše. V tomto programu by měl titul strávit jeden až dva roky a plná verze obsáhne více obchodů, služby jako kino nebo fitness centrum, plnohodnotnou kampaň nebo více jazyků. Do programu předběžného přístupu Mall Craze dorazí s lineárním a sandbox módem. Už na začátku nabídne také českou lokalizaci. Před skončením early accessu se může zvednout cena hry, upozorňuje Milan Timčenko.

Více podrobností o Mall Craze najdete na Steamu nebo v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru