Začíná migrace účtů z Overwatche do druhého dílu

Blizzard vysvětluje, jak přenést svůj účet a obsah. Týká se to hlavně konzolistů

Zdroj: Blizzard
17. 8. 2022
Název hry: Overwatch 2 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 4. 10. 2022 Platformy: , , , , , Žánr:

Od dnešního dne mohou hráči Overwatche začít připravovat svůj herní účet pro druhý díl, který dorazí 4. října a kompletně nahradí stávající hru. Vývojáři na tuto možnost, spíše řečeno nutnost, upozorňovali už dříve a nyní celý proces připomínají, zejména pro konzolisty, kteří budou moci nově využít jeden účet pro všechny platformy a svůj postup hrou mezi nimi sdílet.

Zdroj: Activision Blizzard

Pokud hrajete na počítači a nehodláte na tom cokoliv měnit, můžete zůstat klidní. Platí pro vás nutnost přihlásit se přes Battle.net a pokračovat jako doposud. Pokud ale hrajete na konzolích nebo plánujete platformy střídat, povzbudivou zprávou je možnost propojit všechny verze s jedním účtem a nadále se nijak neomezovat. Můžete si s sebou vzít téměř vše, co jste získali nebo čeho jste dosáhli v prvním dílu, což se týká i obsahu loot boxů, které budou s vydáním druhého dílu „otevřeny“ a jejich obsah se zapíše do vašeho inventáře.

Jediné výraznější omezení spočívá v tom, že nemůžete svůj konzolový účet spojit s více než jedním Battle.net účtem, na druhou stranu, nikdo zřejmě nečekal nic jiného. Zároveň také platí, že migraci můžete z konzolí provést pouze jednou, takže Blizzard hráče nabádá, aby si vše před potvrzením pečlivě zkontrolovali. Nabídku k migraci i toto upozornění byste měli vidět pokaždé, když spustíte hru, a to do doby, dokud vše nevyřídíte nebo nezačne éra Overwatche 2.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru