Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite), Ubisoft, Z Rainbow Six Quarantine není Parasite. Zatím

Z Rainbow Six Quarantine není Parasite. Zatím

Chystaná akce od Ubisoftu se ještě nepřejmenovala. Vydání může být blíž, než se zdálo

Zdroj: Ubisoft
16. 2. 2021
Název: Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite) Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2022

Minulý týden Ubisoft při probírání finančních výsledků za uplynulé čtvrtletí ústy šéfa společnosti, kterým je Yves Guillemot, naznačil, že hra Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine by se potenciálně mohla přejmenovat. Reagoval tak na dotaz, zda firma nemá obavu vydat hru s tímto názvem v době, kdy svět svazuje globální pandemie koronaviru. Jak se ukazuje, tyhle plány byly možná dál, než se zprvu mohlo zdát.

Začalo se čile spekulovat, zda nás čeká v dohledné době nějaká beta, nebo dokonce, zda hra nevyjde nakonec jako free-to-play titul, případně nezamíří rovnou do služby PlayStation Plus

Magazín MP1st vypátral v databázi PlayStation Network obrázky, který naznačují, že se hra přejmenovala na Rainbow Six Parasite. Navíc to vypadá, že vydání hry může být blíž, než se minulý týden doufalo. Tehdy finanční ředitel Ubisoftu Frédérick Duguet prohlásil, že hra vyjde nejpozději do konce září. Mohlo by to ale být mnohem dřív, protože se databáze na příchod hry zřejmě chystá.

MP1st se kromě bootovací obrazovky a ikony dostal i k obrázku, který zobrazuje ovládání hry na Vitě skrze funkci Remote Play. Na PSN nepochybně proudí nějaký obsah spojený se hrou, může se nicméně jednat “jen” o data určená pro testování. Navzdory tomu se začalo čile spekulovat, zda nás čeká v dohledné době nějaká beta, nebo dokonce, zda hra nevyjde nakonec jako free-to-play titul, případně nezamíří rovnou do služby PlayStation Plus. To jsou však jen dohady fanoušků.

Update: Mluvčí Ubisoftu pro magazíny VGC a Eurogamer potvrdil, že uniklé obrázky jsou autentické, ale jméno je prý jen dočasné. “I když jsme nedávno uvedli, že změníme jméno Rainbow Six Quarantine, Parasite je jen placeholder, který používá náš interní tým,” prohlásil. Zajímavé přitom je, že o přejmenování už mluví jako o hotové věci.

Materiály uniklé na veřejnost skutečně pocházejí z interního testu, jak se spekulovalo. “Můžeme potvrdit, že jde o střípek chystané hry a brzy zveřejníme další podrobnosti včetně oficiálního nazvu,” dodal.

Pokračuje původní zpráva: Samotné obrázky mají ale být autentické a zřejmě se něco okolo chystané novinky začne dít. Je ovšem nutné zdůraznit, že jakkoli jde o důvěryhodné zprávy, zatím nejsou potvrzené. Ubisoft dosud tyto informace nijak nekomentoval.

Rainbow Six Quarantine vyvíjí studio Ubisoft Montreal a představen byl na E3 v roce 2019. Hráči tu ve tříčlenném týmu mají bojovat proti mimozemskému parazitovi. Titul míří na PC, PS4, Xbox One i next-gen konzole a podobně jako jiné hry se potýkal s několika odklady.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru